RUŠENÍ V KOSTELE

2. července 2013 v 11:32 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

181. NEVĚŘTE VŠEMU, CO VÁM BUDOU VNUCOVAT JAKO ZMĚNU

23. června 2013

Mé dítě. Mé drahé dítě. Neklesej na mysli. Opět nastanou klidnější dny.
Tvé rozhodnutí je dobré, protože sobotní návštěva ti přinese více klidu a pravou radost, která ti v neděli nebude dopřána.

Příliš mnoho shonu a rozptylování (pro podružnosti) není pro Naše děti dobré, a vy, Mé milované děti, všichni byste si ve svých kostelích (církvích) měli opět připamatovat původní bohoslužebný obřad a zejména během svatých mší byste neměly dopřávat žádné místo neklidu a rozruchu.
Musíte rozmlouvat s Ježíšem a Bohem Otcem a ne se celí rozradostnění věnovat lidským záležitostem.
Poznávejte vnitřní radost! Rozjímejte o příchodu Mého Syna, o Jeho přítomnosti mezi vámi a o svaté eucharistii. Připravte se na sjednocení s Mým Božským Synem, vaším Ježíšem, a nepoddávejte se nástrahám nepřítele, protože tleskání, rozruch a jiné špatné zlozvyky, které vás, Mé milované děti, odvádí od vroucí účasti na mši a soustředění, nepocházejí od Mého Syna.
Jsou to pasti ďábla, který vás chce stále více připravovat o vnitřní klid a radost. Dává vám na srozuměnou, že je dobré běhat po kostele a se všemi si popřávat POKOJ, tleskat a zpívat hlučné písně, ale ty vroucí ne. Skončete s tím!
Vaše kostely jsou posvátné a návštěva bohoslužby je projevem vašeho respektu, vaší radosti a vzdáním úcty Mému Synu a Bohu Otci, a stejně tak je vaším sjednocením s Ním, vaším Božským Ježíšem. Tak nedovolte ďáblu, aby to zničil!

Nevěřte všemu, co vám budou vnucovat jako změnu. Nebude to dobré, a nepochází to od Ježíše! Takže dávejte pozor, a slavte své bohoslužby tak, jak byly slaveny od začátku! Zpívejte písně, které přinášejí vroucnost a vnitřní radost, a nenechejte se "převálcovat" novými, většinou pohanskými texty, které budou psát do vašich nových knížek (zpěvníků)! Přidržujte se pevně starého ritu, protože ten jediný je opravdový!

Copak nevíte, že všechny tyto změny pocházejí od Odpůrce?
Opravdu zavíráte oči a uši a nechcete vidět a slyšet, co vychází z úst vašich "pohlavárů"?
Každý, kdo s námi komunikuje, ví, že vaše církev je infiltrována ďáblem! Každý, kdo slyší Naše slova, ví, kdo sedí v Římě na Svatém stolci.
Zapomněli jste všechno? Nebo je vaše víra příliš slabá?
Probuďte se!
Braňte své bohoslužby a řekněte svým kněžím, co dělají špatně! Nepřijímejte jen tak snadno tyto neduhy /špatné způsoby/, protože stále více rozvracejí vaše bohoslužby a oslabují a štěpí církev! Povstaňte! Braňte Ježíše!
Pak, Mé milované děti, najdete znovu klid, když opět navštívíte svůj kostel. Zažijete opravdovou radost a vaše srdce i duši naplní spokojenost!
Proto nedopusťte, aby u vás zavládl hluk a nepokoj, trvejte na ohleduplnosti a klidu k rozjímání.
Děkuji vám, Moje milované děti.

Vaše milující Matka v nebi. Matka všech Božích dětí.
Děkuji, dcero Moje.

(Ježíš je zde také. Vypadá vážně.)

(ave)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama