VAŠE UTRPENÍ PONESE OVOCE

13. června 2013 v 13:59 |  JABEZ

MOTTO:
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..."(1. Tesalonickým, 5/19 - 22)


VEŠKERÉ UTRPENÍ VYUŽIJI PRO VĚTŠÍ DOBRO

12.06.2013

Mé děti,
Radujte se. Já Jsem. Já jsem Alfa i Omega. Jsem, Který Jsem, váš Otec vysoko na Nebesích, vás volá. Otevřete svá srdce bez podmínek. Přijměte Mou lásku k vám. Akceptujte dnešní nárůst své svatosti. Mám mnoho plánů. Své plány odevzdejte Mně. Dejte Mi svolení, abych vás proměnil. Mnoho duší je v sázce. Miliony budou ztraceny, pokud se nepřizpůsobí. Prosím, modlete se.
Já Sám jsem se stal Králem-žebrákem v naději, že i vy přijmete službu (druhým). Mnozí odmítají zmocnění, které jsem pro ně připravil od počátku časů. Mnozí se obrací ke Mně zády a odmítají Mou lásku.
Milovaní, JáJsem, váš Otec, vás miluje nekonečnou láskou. Žádná láska na Zemi se může srovnávat s Mou láskou k vám. Láska člověka je nedokonalá. Ta Má je láskou ve své nejčistší podobě. Moje láska k vám vás přetvoří v nádoby odpuštění a milosrdenství. Má láska k vám vás bude inspirovat tak, že se změníte a ty druhé budete milovat jako nikdy předtím. Přijměte Mou lásku do svých srdcí. Budete přetvořeni.
Milovaní, když si budete myslet, že jsem daleko nebo že neslyším vaše prosby, musíte mít na paměti, že utrpení vás pozvedá a přivádí blíž ke M. Utrpení vás činí podobnými Mně samotnému. Veške utrpení je Mým darem pro vás. Čím více trpíte, tím více jste Mnou milováni. To si dobře pamatujte. Když trpíte, tehdy působím ve vás Já. Přeji si vás pozvednout ke svatosti a využívám všechny potřebné prostředky k tomu, abych vás přetvořil pro Svou slávu.
Uvědomujte si, že veškeré utrpení využiji pro větší dobro lidstva. Nic není ztraceno. Žádné milosti nebudou nikdy ztraceny.
Vše, co snášíte, ponese ovoce. Po vašem odchodu vás budu korunovat jako Své Syny a Dcery, a pak porozumíte mystériím, která vám byla dosud utajena. V současné době je zapotřebí, abyste vytrvali.
Přimkněte se blíže ke Mně. Doufejte ve Mne. Vězte, že Můj plán je dokonalý. Důvěřujte Mi. Budu vás provázet na každém kroku.
Zanechávám vám Svůj polibek míru. Shalom

(ave)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama