SMYSL UTRPENÍ

2. června 2013 v 12:48 |  JABEZ
MOTTO:
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..."(1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

PŘIJMĚTE VŠECHNY ZKOUŠKY A BOLESTI, KTERÉ PŘIPOUŠTÍM


Pátek 24. května 2013

Děti Mého Božského Srdce,
Já Jsem. Jsem, Který jsem. Já Jsem Alfa i Omega. Já Jsem vás touží nyní poučit. Otevřete svá srdce a přijměte Mne. Přeji si vás přetvořit pro Svou slávu. Odevzdejte se Mi. Dovolte Mi, abych ve vás působil.
Chci vás obdarovat Svými zázraky. Neblokujte účinky Mé milosti na svou duši. Navykněte si přijímat Mne důstojně. Neotáčejte se ke Mně zády. Tolik vás miluji. Miluji vás nekonečnou láskou a přeji si ve vás přebývat.
Co musím udělat, abych vás přesvědčil o tom, že si přeji jen to, co je pro vás nejlepší? Kdy už začnete naslouchat Mému hlasu a budete postupovat podle Mých pokynů? Proč vytrvale vyhledáváte tělesné touhy?
Byli jste stvořeni pro Mou slávu, pouze a jedině pro Mou slávu. Řekněte vše, co si myslíte, ale musíte Mi tím vzdát čest a slávu. Snažte se hledat Mou Nejsvětější tvář. Každý den byste měli trávit svůj čas se Mnou. Neopouštějte Mě. Kráčejte se Mnou v naprosté poslušnosti a Já odměním vaše úsilí působit Mi potěšení. Buďte naplněni vírou. Nezpochybňujte Mé cesty.
Mnozí z vás trpíte a zjevně si myslíte, že vaše utrpení nemá žádný smysl. To je jedna ze Satanových lží.
Utrpení slouží tomu, aby vás povzneslo do stavu svatosti. Pomáhá vám růst v moudrosti a učí vás projevovat soucit s ostatními. Utrpení je způsob, jak vás přitáhnout ke Mně. Přijměte všechny zkoušky a bolesti, kteréve vašem životě připouštím. Považujte je za požehnání, nepohlížejte na ně jako na kříž.
Mějte se mnou strpění. Jednoho dne se vám dostane lepšího pochopení Mých cest.

Miluji vás, milá dítka. Zanechám vám Svůj polibek míru. Shalom

(ave)

http://jabezinaction.blogspot.cz/2013/05/accept-all-trials-and-pains-that-i-allow.html

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronika | 4. června 2013 v 21:53 | Reagovat

Ďakujem za tento preklad, toto je presne to, čo som dnes potrebovala počuť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama