SDÍLET UTRPENÍ

9. června 2013 v 13:53 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5/19 - 22)


156. PŘIJETÍ TŘETÍ ÚTRAPY

30. květen 2013

Mé dítě, Mé drahé dítě. Moje tolik milovaná dcero! Já, tvůj Ježíš, ti odpouštím, protože všechno, co jsi ve svém životě učinila špatně, nyní jsi odčinila pokáním a očistila. Je hezké vidět, jak rosteš a přibližuješ se ke Mně, k nebi.

Poslali jsme ti mnoho zkoušek. Mnohé proděláváš v současné době. Mé třetí utrpení jsi přijala. Opět ses cítila opuštěná, bez zjevného spojení s Bohem Otcem, ačkoli vždy jsi byla, a nevěděla jsi, čím ty, tvé tělo, procházíš.

Mé dítě. To, co zakoušíš, je bičováním - ode Mne. To bičování bylo pro Mne zlé, a ty nyní cítíš to, co jsem tehdy cítil Já. Všechny ty slzy, které nyní musíš také ty potlačovat, ty jsem také Já proléval vnitřně za lidstvo a těch několik laskavých, kteří mi přinesli úlevu svým dobrým srdcem.
Již několik dní se ti vede stejně. Nevěděla jsi, co na tebe sešlu, přesto jsi to přijala. Muselas´ prolévat tyto slzy, muselas´ zažívat tyto bolesti, a musela ses cítit ztracena, vidět nebe a projít peklem. Teď už je po všem.
Rány, které jsem Já utrpěl, cítíš jako poranění v zádech, a ta se nyní hojí. Vše, co jsi cítila, to jsem tehdy cítil i Já, ale žes přijala toto třetí trápení, tím jsi se Mně, svému Ježíši, Jenž tě tak moc miluje, zase o něco více přiblížila.
Pojď do Mé svaté Náruče a odpočiň si nyní.
Miluji tě a (naše) odloučení je u konce.
Tvůj milující Ježíš.
Mám s tebou v úmyslu něco jedinečného, proto, Má tolik milovaná dcero, smíš zakoušet Mou bolest.
(Ježíš se usmívá).

(ave)

http://www.dievorbereitung.com/#!botschaft-nr156/c1ufe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama