PŘÍSTAVY BEZPEČÍ

20. června 2013 v 11:08 |  JOHN LEARY

"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

Neděle 9. června 2013

Ježíš řekl:
"Lidé Moji! Vás zajímá, proč vám namísto poselství o dnešních čteních dávám tak závažnou zprávu o ztrátě vaší země a vašich svobod. Sdělení, která vám budu dávat od nynějška, budou ještě vypjatější a závažnější, protože věci (události), které jsem pro vás nachystal, se začnou za krátký čase odvíjet.
Byli jste uvědomění o tom, jak lidé jedno(tné)ho světa plánují další internační tábory smrti na likvidaci všech křesťanů a vlastenců, kteří nebudou souhlasit s novým světovým řádem. Blíží se doba, kdy ti zlí, kteří řídí vaši vládu, budou donucovat vaše lidi k povinnému nošení čipů v těle, čipů, které si Já nepřeji, aby je Mí věrní nosili, a to za žádných okolností. Tyto čipy v těle budou ovládat vaši mysl a svobodnou vůli, ale vaše úřady budou zabíjet ty lidi, kteří je odmítnou přijmout. Budete moci vidět, jak se kvůli uměle vyvolanému finančnímu krachu vyhlašuje stanné právo, také šíření pandemického viru a pokračující teroristické vraždění pod falešnou visačkou, protože je způsobené jednotlivci, kteří mají do těla zavedený čip.
Já budu Své věrné varovat, abyste odešli do Mých útočišť, protože vaše životy i duše budou ohroženy. Jakmile ti zlí převezmou vaši zemi zavedením stanného práva, Amerika se stane součástí Severoamerické Unie. Pak tato vlajka Severoamerické Unie nahradí vlajku Spojených Států Amerických. Všechna vaše práva vám budou odebrána, proto bude nutné, abyste prchli do Mých útočišť. Jakmile se svými batohy, stany, dekami a spacími pytly opustíte své domovy, Mí andělé vás budou provázet svým neviditelným ochranným štítem. Několik Mých věrných duší připravuje tato útočiště k přebývání a stravování těch, kteří budou dovedeni do bezpečí Mých úkrytů.
Poděkujte Mně a těm, kteří tato útočiště zbudovali, za to, že vytvořili bezpečné přístavy pro Mé věrné, ve kterých budou moci pobývat po celou dobu soužení."

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama