POSVÁTNOST ŽIVOTA A RODINY

26. června 2013 v 20:23 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA


"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5/19 - 22)


171. SMILSTVO JE JEDNÍM Z NEJVĚTŠÍCH ZLOŘÁDŮ DNEŠNÍ DOBY,
STEJNĚ JAKO Z NĚHO PLYNOUCÍ VRAŽDY DĚTÍ

16. června 2013

Mé dítě. Květe můj. Já, tvůj svatý Bonaventura, tě mám moc rád.
Čas se přibližuje a brzo tu bude konec. Proto, Sluníčko mé, řekni všem Božím dětem, aby se připravily, aby otevřely svá srdce jedinému pravému Synu Božímu, aby Ho přijaly, následovaly a řekly Mu své ANO. Pouze tak budou moci vejít do Ráje, neboť jenom On je Cestou do (blaženosti) Království nebeského.

Řekni to, Květinko moje, všem našim dětem. Veliká je radost na nebesích, protože mnoho duší se obrací. Smutná jsou nebesa, když vidí, kolik hanebností je stále ještě pácháno na Božích dětech.
Smilstvo je jedním z největších zlořádů dnešní doby, stejně jako z něho plynoucí vraždy dětí. Potrat je smrtelným hříchem. Kdo přivodí potrat, musí se zodpovídat z vraždy. To si uvědomte vy všichni, nezodpovědní muži a ženy, kluci a dívky, protože pouhý sex vám přinese utrpení.
Milujte se, zakládejte rodiny a teprve pak se spojujte s cílem plodit děti.

Kdo dodržuje přikázání Boha Otce, kdo se naučí porozumět jim, ten bude navěky šťastný.
A vy, ti zlí a bezcitní lékaři - potratáři, připravte se na svůj hrozný trest. Bůh Otec na vás hledí s odporem, ačkoli On i vás miluje z celého srdce jako Boží děti, ale vy se dopouštíte vraždy neviňátek a tento velký hřích omlouváte bezcitnými důvody, které jsou velice vzdálené od Boha.
Sami sebe považujete za "zachránce" těchto matek, a přitom právě vy i otcové a ti další, kteří nečinně přihlížejí a vás snad při tom ještě i podporují, je popouzíte k tomu největšímu hříchu, čímž je vystavujete blízkosti zatracení.

Čiňte pokání! Litujte své činy a staňte se opravdovými Božími dětmi. Takovými, které uznávají Slovo svého Otce a dodržují je.Takovými, pro které jsou rodina i život postvátnými.
Přijměte toto varování a obraťte se. Svým ANO Ježíši proměníte svůj život opět na dobro. Vzchopte se tedy a proberte se z této noční můry, v níž žijete, jinak budete navždy ztraceni.
Hřích, kterého se dopuštíte, i hřích, o který se přičiňujete u druhých a zaplétáte je do něj, bude přičten negativně na vrub vaší zodpovědnosti. Tudíž vás varuji, a čiňte pokání, než bude pozdě. Ježíš pak zachrání také vás, protože Jeho Srdce je milosrdné.

Čiňte pokání a řekněte Ježíši své ANO! Tak budete moci být také vy spaseni a nastoupit věčné dědictví, jež Bůh Otec přislíbil a s láskou připravil. Ježíš přijde a vezme také vás s sebou, ale musíte se dát na pokání a oželet své hříchy.
Začněte vyslovením svého souhlasu Ježíši.
Staniž se.
Váš svatý Bonaventura.

(ave)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama