NOVÉ STVOŘENÍ

16. června 2013 v 23:25 |  ENOCH

"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..."(1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

MÉ NOVÉ STVOŘENÍ BUDE DOBOU NEBE NA ZEMI!


12. června 2013

BŮH OTEC MLUVÍ KE SVÝM DĚTEM

Lidé Můj, dědicové Moji, pokoj vám!

Doba Mého království se blíží. Můj očištěný lid, to budou Mí dědicové, oni budou Mým velkým potěšením. Celé Mé stvoření bude žít v naprosté harmonii se svým Stvořitelem, Já budu jeho Bohem. Má vůle se bude dít na nebi i na Zemi a Já s ním budu až do konce časů.

Všechno bude jako na počátku. Země bude tím Rájem, který jsem dal vašim otcům a který si oni nevážili. Budete jako děti, které žijí v symbióze s přírodou a ostatními bytostmi, a společně vytvoříte jednu podstatu lásky, míru s duchovní radosti.
Děti Mé, čeká na vás Eden, onen Ráj, v němž bude možné všechno, kde nebudou existovat žádná omezení ani překážky. V Mém novém stvoření budete žít společně s Mými anděly a mnoha svatými dušemi. Na místa, na kterých si přejete být, se budete se moci přemisťovat rychlostí myšlenky. Mé nové stvoření bude nebem na Zemi! Všichni budete bratry a budete žít v lásce, harmonii a plnosti svého Otce. Můj Svatý Duch bude na vás vylévat všechny Své dary a charismata a utvoří z vás duchovní bytosti.
V Mém novém stvoření budou všichni mladí. Očista, kterou budete muset projít, odstraní všechno, co je staré, nemoci a hřích odumřou navěky. V Mém novém stvoření bude vládnout duch nad hmotou, vaše těla budou duchovně přetvořena a vy už nebudete mít žádné fyziologické potřeby. Nebudete cítit žízeň, nebudete mít ani hlad na tělesnou potravu. Vaší potravou bude Beránek Boží, Jenž bude uprostřed vás. Já Sám se budu dávat Svým dětem, Já budu jejich obživou, ne tou naturální, nýbrž duchovní.

Má Země bude po svém očištění rozdělená do dvanácti kmenů Izraele. Vaše celistvé/neporušené bytosti budou transformovány a minulost si nebudou pamatovat. V novém světě, v němž pak budete žít, už nebude existovat fyzická práce, nebudou žádné starosti, potřeby ani náklonnosti, nic z toho, co znáte z tohoto světa, s ničím se už nesetkáte. Vše bude obnoveno Moudrostí Mého Svatého Ducha, duchovní svět s duchovními bytostmi, jejichž podstata bude podobná té, kterou mají Mí andělé, svět, v němž budete sloužit Bohu a oslavovat Ho jako Nejvyšší Bytost, Vládce vesmíru. V Mém novém stvoření poznáte význam Lásky, a tato Láska bude s vámi až do konce časů.
Lide Můj! Zůstavejte v Mém pokoji, Mí dědicové.

Váš otec, Hospodin, Pán národů.

Sdělujte Má poselství celému lidstvu

(ave)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama