NESLEVUJTE ZE ZÁKONŮ PRAVDY

22. června 2013 v 13:34 |  HOLY LOVE

"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5)


17. června 2013


"Já jsem váš Ježíš, narozený v těle."
"Říkám vám, že čím více svobody ztrácíte prostřednictvím nespravedlivých zákonů, tím více jste vtahováni do globalizace a do jednotného světového řádu. Vlády nesmí rozhodovat o otázkách morálky. To vše je součástí satanova plánu, jak nevhodnými pohnutkami napomáhat morální degeneraci."

"Pravda vám byla dána v Desateru a poté opět v Mých zákonech Svaté Lásky. Odchýlení se od nich je hříšným pokusem redefinovat Pravdu. Pravda zůstává Pravdou. Neexistují žádné omluvitelné kompromisy, které by ji mohly změnit. "

"Jak jsem vám říkal už předtím, vaše pokusy dělat jakýmkoli způsobem ústupky v otázkách morálky, zejména mocí zákona, nadiktují budoucnost vaší země i světa jako celku. Jsou předzvěstí zlověstných událostí pro všechny."
"Proto se obraťte o pomoc opět k modlitbám, k mnoha modlitbám a obětem. Jestliže vy neopustíte Mne, ani Já vás nikdy neopustím.
Své modlitební úsilí učiňte časově soubežným, a to tak, že se budete zúčastňovat růžencových bohoslužeb zde (=ve svatyni), kde Já vždy budu ve vašem středu.
Pouze dobrem lze přemoci zlo. Slevováním z dobra propůjčujete vítězství nepříteli. Oddávejte se (ustupujte) vždy pouze Pravdě."

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama