MODERNÍ TECHNOLOGIE VERSUS MODLITBY

23. června 2013 v 18:54 |  HOLY LOVE


14. června 2013

Blahoslavená Matka říká: "Chvála Ježíši."
"Prostřednictvím moderních technologií má lidstvo těchto dnů na dosah ruky (snadný) přístup k množství informací i k neomezenému konzumu. Ačkoli Bůh tyto technologie toleruje, není spokojený s některými způsoby, jak se používají, ani se způsoby, jak ovládly srdce."

"Dnes přicházím, abych poukázala na to, že pomocí svatého růžence máte na dosah ruky více moci, než byste kdy mohli mít prostřednictvím moderních technologií.
Modlitbou růžence lze obrátit srdce, zastavit války, ochránit svobodu a zastavit potraty. Vroucí modlitbou žence budete s to zachránit svou vlastní duši na rozdíl od mnoha těch, kteří prostřednictvím moderních technologií své duše ztratí.
Růženec je prostředkem na zmírňování budoucích událostí, protože Boží srdce je blahovolné vůči světu, který se k Němu uchyluje. (Jonáš kapitola 3)"

"Uvažte tedy, jak škodlivé jsou účinky moderních technologií, kdy je dovoleno, aby se v přítomném okamžiku konzumovalo všechno. Přesměrujte své priority a zdroj své síly a moci si učiňte z růžence. Nepokračujte dále po cestě sebezničení, kterou soustavně sledujete.
Ať vás zlatý řetízek Mého růžence přivede do Světla Pravdy, jež je Boží vůlí."

-----------------

PÁTEČNÍ BOHOSLUŽBA - za všechny falešně obviněné společností, vládou a církevními kruhy; ať jsou všechna falešná obvinění vystavena působení Pravdy.

Ježíš je tu se Svým obnaženým Srdcem. Říká: "Já jsem Ježíš, zrozený v těle."

"Bratři a sestry, trpělivost s každým křížem je tím hlavním. Mé Milosrdenství je vždy s vámi a Má ustanovení jsou dokončena. Neexistuje žádný kříž, který trvá věčně. Tak, jak uplyne čas, uplynou s ním i kříže."

"Dnes vám dávám Své Požehnání Boží Lásky."

(ave) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama