MĚJTE V ÚCTĚ MANŽELSKÉ SVAZKY

18. června 2013 v 14:12 |  JABEZ

"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..."(1. Tesalonickým, 5/19 - 22)


UŽ NEMÍNÍM NADÁLE DOVOLOVAT SATANOVI, ABY VÁS KLAMAL

15. června 2013

Děti Mého Božského Srdce,
Já Jsem. Jsem Alfa i Omega. Jsem, Který Jsem, váš Otec. Radujte se ze Mne. Přeji si vás poučit. Otevřete svá srdce Mé Božské vůli. Otevřete svá srdce Mně. Odevzdejte se. Dejte Mi svolení, abych vás přetvořil. Nebojte se Mé Božské vůle. Důvěřujte mi. Svěřte Mi své vlastní životy a všechny, které milujete. Žijte v pokoře a zůstávejte naplnění vírou. Potřebuji mnoho modlitebních válečníků.

Mnozí z vás jste se stali lhostejnými k hříchu. Kráčíte po Zemi a vyhledáváte svůj vlastní cíl. Štvete se za sny, které nejsou smysluplné. Odmítáte se Mě zeptat, co Já chci pro vás. Obracíte se ke Mně zády. Myslíte si o sobě, že jste mnohem schopnější než ti druzí. Chováte se jako bohové a odmítáte pokleknout přede Mnou v poslušnosti. Vaše srdce se minutu za minutou stávají chladnějšími a myslíte si, že si zasloužíte být nazýváni Mými syny a dcerami. To je chyba.
Mnozí z vás jste dali svou duši satanovi. Byli jste zaslepení ambicemi, byli jste zaslepení poctami, zaslepení slávou. Odmítáte se pokořit v Mých očích. Já vás dostanu na kolena a vezmu vám všechny věci. Budu-li muset, vezmu vám ty, které milujete. Jestliže jste vstoupili do vztahů, které jsou hříšné, budu vás trestat. Oddělím vás od objektu vaší náklonnosti (lásky), abych si vás opět přitáhl k Sobě.

Povolám k Sobě mnohé, a přinutím vás vidět Pravdu. Zbavím vás přátelských vztahů, které vás ničí.Očistím vás a z vašich životů odstraním stěžejní faktory, abych vás probudil.
Milovaní, nemyslete si, že jednám v hněvu. Mé přání je nefalšované. Chci vám odhalit mnoho věcí, věci, které musí vyjít na světlo, aby vás přiměly změnit se. Připravte se na to, co má přijít. Miluji vás nehynoucí láskou a už nemíním nadále dovolovat satanovi, aby vás klamal. Připravte se na změnu, jinak budete muset být hozeni do pekelného ohně. Poslechněte Mne. Osvoboďte se od veškerých hříchů. Žijte tak, abyste se zalíbili jenom Mně.
Mějte v úctě své smlouvy. Mnozí z vás rozbíjíte posvátný svazek manželství, a tím Mě urážíte. Posvátnost manželství musí být střežena všemi těmi, kteří mají takové smlouvy s jinými dušemi. Pokud nebudete mít v úctě podobné (manželské) svazky, následkem budou mnohé tresty. Rodiny budou opětovně sjednocené a Má vůle se bude dít.
Nedělejte si ze Mne posměch. Já jsem Tvůrce života. Dodržujte Má přikázání. Nevzbuzujte Můj hněv na vás.
Milovaní, zanechávám vám Svůj polibek míru. Šalom.

http://jabezinaction.blogspot.cz/

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama