PLÁN ZÁHUBY

14. června 2013 v 0:55 |  ZAMYŠLENÍ NAD...


Nedávno jsme na tyto stránky vkládali poněkud "odlehčený" text pod názvem Satanova taktika, který podněcoval k zamyšlení nad životním stylem a morálkou dnešní doby.
Nyní ke stejnému tématu uvádíme překlad krátkého úryvku z vize Marie Agredy, španělské vizionářky a abatyše františkánského kláštera, žijící v 17. století.

VYHLÁŠENÍ LUCIFERA

po jeho svržení s nebe

(podle Marie Agredy + 1665)


Lucifer řekl:
"Protože Bůh bude se vší pravděpodobností velice milovat lidi, pak nejhorší mstou a nejtěžším příkořím bude, když démoni budou zabraňovat působení Božské lásky, když budou lidi
obluzovat, svádět a všemožně je podněcovat k tomu, aby byli Bohu nevděční a bouřili se proti Němu. V důsledku toho ztratí Boží přízeň a přátelství.
Musíme působit ve vědomí tohoto poznatku a vynaložit na to veškeré úsilí a péči. Lidi budeme podrobovat naší vůli a našemu našeptávání, a tak jim přivodíme zkázu. Budeme pronásledovat celý lidský rod a připravíme ho o slíbenou odměnu. Veškerou naši bdělost vynaložíme na to, aby se lidem nepovedlo dospět k patření na Boha, protože to bylo nespravedlivě odepřeno nám.
Budu nad nimi slavit velké vítězství. Všechno zpustoším a podmaním své vůli. Budu rozšiřovat bludy, sekty a takové zákony, které budou v rozporu s Božími zákony.
Já sám pozvednu z lidí proroky a vůdce, vštípím jim své bludné učení, které budou rozšiřovat po celém světě. Poté, ze msty vůči jejich stvořiteli, je stáhnu k sobě, do pekelných muk. Chudé budu soužit, potřebné utlačovat, opuštěné pronásledovat. Chci zasévat svár, rozněcovat válečné plameny, popouzet národy jeden proti druhému. Zplodím zpupné a nestoudné, kteří budou všude rozšiřovat zákon hříchu.
Všechny, kteří mne budou následovat, pohřbím ve věčném ohni. A ty, kteří se ke mně přimknou nejtěsněji, ponořím do místa největší trýzně. To bude mé království, to bude odměna, kterou já dám svým služebníkům."

(ave)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama