JSTE POVOLANÍ KE SVATOSTI

27. června 2013 v 9:57 |  JABEZ


"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..."(1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

PŘIJÍMEJTE VŠECHNY ZKOUŠKY S RADOSTÍ

20. června 2013

Děti Lásky,
vyslechněte Mě. Mluví Láska. Já Jsem. Já jsem Alfa i Omega. Já jsem tvůrcem všech věcí. Věřte ve Mě. Otevřete svá srdce tomuto okamžiku. Odevzdejte se Mi. Já na vás nikdy nebudu páchat násilí. Já vždy dodržím Své sliby, pouze si přeji pozvednout vás ke slávě. Dejte Mi svolení, abych vás proměnil. Je zapotřebí provést hodně změn ve všech oblastech vašeho života.
Mnozí z vás jste se stali velice neposlušnými. Chováte se jako bohové a olupujete Mě o hodně slávy. Milovaní, musíte si uvědomit, že nic z toho, co máte, jste získali vlastním přičiněním. To Já vás vyznamenávám Svou Přítomností, Já vám projevuji přízeň Svým přátelstvím, aby ve vás narůstala láska. Já vás požehnávám zkouškami, ale vy je nikdy nepřijímáte s ochotou. Pochybujete o Mých pohnutkách a domníváte se, že sami mnohem snadněji dosáhnete úspěch než se Mnou. Milovaní, děláte chybu. Vstupte do jednoty se Mnou a zůstaňte v ní. Neodbíhejte od stáda. Slyšte Můj hlas. Dodržujte Má přikázání a vytrvejte v lásce.
Mým přáním je, aby narůstala vaše svatost. Jistou dobu budete ještě bojovat se svými sobeckými způsoby a budete se snažit jít svou vlastní cestou. Já o tom vím. Vím o vás všechno.
Ale vězte, že Já budu řídit vaše myšlenky, každý váš krok. Povedu vás každý den, abych z vás vymodeloval bytosti Světla. Důvěřujte Mi. Radujte se z Mého mistrovského plánu. Přijímejte všechny zkoušky s radostí.
Vězte,že vítězství nad vašimi nedokonalými způsoby bude Mé. Jste povoláni ke svatosti. Chovejte se jako Mí dědicové. Miluji vás nekonečnou láskou. Pokud vytrváte, po vašem odchodu vás budu korunovat.
Zanechávám vám Svůj polibek míru. Shalom

(ave)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama