JSME S VÁMI

8. června 2013 v 11:44 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

154. NASTALA DOBA KONCE


27.května 2013

Mé dítě. Řekni lidem, že přichází čas, kdy budeme aktivně působit mezi vámi. Při nich, Našich dětech, budeme stejně tak jako jsme už nyní při tobě a mnoha dalších. Lišit se bude pouze to, že oni nás nebudou vnímat tak, jak je tomu u tebe. A přesto si budou uvědomovat Naší přítomnost, a to díky pocitům lásky, dobroty, laskavosti, radosti, míru a harmonie. Budou cítit pozitivní, prospěšné změny, které však nebudou "hmatatelné", protože budou duchovní a na úrovni energií, které budou moci vnímat.

Začala doba konce, termín byl stanoven a Boží láska je vyslána. V zájmu záchrany co největšího počtu duší, musíme na ně dosáhnout a dát jim možnost, aby se obrátily, a Ježíši, jejich a vašemu Spasiteli, řekly své ANO.
Proto, Mé milované děti, nyní přijdeme společně na Zemi a budeme varovat Své děti. Ony budou mít sice pocit, že ve vašem světe a také v jejich životech není něco v pořádku, ale díky Naší duchovní přítomnosti mezi vámi intuitivně vycítí dobro, vezmou je na vědomí a doufejme, že díky tomu se změní.
K tomu však potřebujeme vaše modlitby, protože když se budete za ně modlit a přijímat oběti, může u nich dojít k proměně, a Bůh Otec, ve spojení se Svým Svatým Duchem a skrze Ježíše Krista, Svého jednorozeného Syna, bude moci v takové duši a v duchu působit.
Mé drahé děti. Prosím, také vy se na Nás připravte. Společně pak budeme moci dosáhnout mnoho dobrého a přivodit obrácení ještě mnoha tisíců, ba dokonce milionů duší, a tím je zachránit.

MODLITBA č. 20

Milý Ježíši, chci být Tvým, chci Tě poslouchat a věřit Ti. Dej mi Svého svatého Ducha, aby mě touto dobou provedl a osvítil mne svým světlem.
Pane, dej mi schopnost plnit Tvou vůli, abych mohl s Tebou a s Tvými nebeskými pomocníky zachránit ještě mnoho duší.
Dovol mi být Tvým služebníkem - Tvou služebnicí a veď mne tak, jak si to přeješ Ty.
Amen.


Modlitba 20 A - následná modlitba

Pane, smiluj se nad zbloudilými dušemi.
Pane, dej jim Svou lásku.
Pane, uchop je a proměň jejich srdce.
Pane, dej mi sílu, abych se za ně modlil/a.
Amen.


Moje děti. Oběma těmito modlitbami podpoříte naši práci na záchraně duší. Modlete se je každý den a Duch svatý vás pokaždé povede a osvítí. Tím
učiníte svým bratrům a sestrám mnoho dobrého. A my pak můžeme zapůsobit na mnoho duší, můžeme se jich dotknout a proměnit je.
Staniž se.

Děkuji vám, drahé děti. Mám vás moc ráda.
Vaše nebeská Matka.
Matka všech Božích dětí.
Moje děti. Mnoho duší bude spaseno. Věřte a důvěřujte Nám, neboť tak se to stane...

(ave)

http://www.dievorbereitung.com/#
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama