JÁ JSEM CESTA, PRAVDA A ŽIVOT

8. června 2013 v 11:52 |  ENOCH
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte.Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..."(1. Tesalonickým, 5/19 - 22)

MÉ SVATOSTÁNKY JSOU ZŘÍDLA ŽIVOTA.
VYUŽÍVEJTE TOHO, PROTOŽE V NICH MNE NAJDETE!

06.05.2013 - 08:30

VÝZVA JEŽÍŠE VE SVÁTOSTI OLTÁŘNÍ LIDSTVU

Mé děti, mír s vámi.

Já jsem živý chléb, který sestoupil s nebe, aby v tichu každého svatostánku zůstal s vámi až do konce časů. Mé Tělo je skutečným pokrmem a Má Krev je skutečným nápojem věčného života pro vašeho ducha. Přijďte blíže ke Mně a nebojte se, Já jsem vaše spása, vaše potrava, vaše útočiště, vaše pevnost, přijďte ke Mně! Uchylte se do útočiště ve Mně, spočiňte ve Mně. Jsem zde, abych vám naslouchal a vyřešil všechny vaše problémy. Jsem zde, abych vám každý den pomáhal nést váš kříž.

Děti Moje, nehledejte řešení svých problémů u lidí, ani nevkládejte svou důvěru do věcí tohoto světa. Pamatujte, že vše na tomto světě je pomíjivé a marné. Hledejte (vinnou) révu života, kterou jsem Já, a Já vám dám radost z věčného života. Proč se máte strach přiblížit se ke Mně? Podívejte, Já jsem váš Otec a znám vás. Jsem zde, abych vám odpouštěl, a ne abych vás trestal. Moje Láska a Mé Milosrdenství je mnohem větší než vaše hříchy, důvěřujte Mi. Já jsem váš Přítel, váš Bratr a váš Otec, řekněte Mi všechno, nebojte se. Spočiňte ve Mně a Já učiním vaše břemeno lehčím, vyřeším všechny vaše problémy a odpustím vám všechny hříchy, ať budou jakkoli velké. Nehledejte řešení svých problémů mimo Mne, hledejte život, jímž jsem Já, a vše bude vyřešeno tak, jaká bude vaše víra.

Moje svatostánky jsou zřídla života. Využívejte toho, protože v nich Mne najdete!
Přestože Mne neuvidíte, vězte, že Duchem a Životem jsem zde, vidím vás a naslouchám vám. Já Jsem Bůh všech dob, Jenž nikdy neopustí chudé ani ty nejpotřebnější, neopustí ani bezmocné, ani vdovy či siroty bez otce, nešťastné ani nemocné, a kajícího hříšníka už vůbec ne.

Přijďte ke Mně se zkroušeným a pokorným srdce, a Já vám slibuji, že vám odpustím a vaše hříchy si už nikdy nebudu připomínat. Já Jsem ve Své podstatě Láskou a Láska, která vychází ze Mne, je nevyčerpatelným zdrojem odpuštění a milosrdenství.

Přijďte ke Mně, prostitutky, homosexuálové, narkomani, zloději, alkoholici, cizoložníci, smilníci, vilní, matky po potratu, čarodějové, kouzelníci, přijďte ke Mně, hříšníci všeho druhu a každé rasy, kultury nebo náboženství. Ujišťuji vás, že neodejdete zklamáni. Já jsem ta Cesta, kterou hledáte, Já jsem Pravda, která vás osvobodí, a Já jsem Život, který chci na vás hojně vylévat. Nebojte se, přijďte ke Mně jako onen marnotratný syn, a Já uspořádám hostinu na počest vašeho návratu. Čekám na vás, už to neodkládejte.
Miluju vás, Váš Otec, Ježíš v Oltářní Svátosti, Přítel, který nikdy nezklame.

Dávejte Má poselství ve známost celému lidstvu.

(ave)

http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama