DUCHOVNÍ BITVA

11. června 2013 v 13:45 |  ENOCH
"...Plamen Ducha nezhášejte, prorockými dary nepohrdejte. Všecko zkoumejte, dobrého se držte, zlého se chraňte v každé podobě..." (1. Tesalonickým, 5/19 - 22)


PŘI DUCHOVNÍ BITVĚ SE MODLETE BOLESTNÁ TAJEMSTVÍ MÉHO RŮŽENCE, RŮŽENEC K DRAHOCENNÉ KRVI MÉHO SYNA A K JEHO RANÁM!

13. květen 2013

VÝZVA MATKY VŠECH NÁRODŮ KATOLICKÉMU SVĚTU

Dítka Mého srdce, Boží pokoj vám všem.
Vyhlášení Mého pátého dogmatu bude začátkem vaší svobody. Mé páté dogma znamená porážku Mého soupeře, což je důvodem pro to, dítka Moje, že Můj soupeř postavil takové množství překážek a bariér proti Mému zasvěcení jako Paní všech národů. On totiž ví, že pak bude poražen. Proto vás, Své děti, žádám, abyste od této chvíle do všech svých modliteb růžence vkládaly tyto důležité požadavky:

1. za vyhlášení Mého pátého mariánského dogmatu (Marie Prostřednice, Spoluvykupitelka a Přímluvkyně, Matka všech národů).
2. za zasvěcení Ruska Mému Neposkvrněnému Srdci.
3. za papeže Františka a církev
4. za mír na celém světě.
5. za triumf Mého Neposkvrněného Srdce.

V údolí Megida bude ukončeno vaše otroctví. Na tomto místě se odehraje poslední bitva za vaši svobodu. Můj soupeř bude poražen a společně se všemi svými hordami zla bude vypuzen z povrchu Země. Neustále zesilujte své modlitby, neboť čím častěji se budete modlit růženec, čím více bude půstů, pokání a obětí, tím větší ztráty utrpí Můj soupeř. Při duchovní bitvě se modlete bolestná tajemství Mého růžence, růženec/korunku k drahocenné Krvi Mého Syna a korunku k Jeho Ranám!

Tyto tři růžencové modlitby srazí ony zlé síly, které Můj soupeř přivedl do tohoto světa, a osvobodí vás od jejich útoků na vaši existenci - fyzickou, psychickou, biologickou a duchovní. Tyto tři růžencové modlitby vysvobodí trýzněné duše a navrátí jim mír. Dávám vám, dítka Moje, toto mocné duchovní brnění, abyste mohly být osvobozeny z duchovních řetězů, kterými si vás Můj protivník zotročil. Modlete se tyto růžence a síly zla budou poraženy. Dodržujte půst, čiňte pokání a co nejčastěji přijímejte Tělo a Krev Mého Syna, abyste mohly být posíleny a dokázaly statečně čelit útokům Mého soupeře a jeho silám zla. Držte se těchto pokynů a uvádějte je do praxe, abyste z každodenní duchovní bitvy vyšly jako vítězi.

Pokaždé, když se budete modlit a vstupovat do duchovního boje, žádám od vás, abyste se duchovně propojili
1. s Nejsvětější Trojicí (Otcem, Synem a Duchem Svatým),
2. s Mým Neposkvrněným Srdcem a s Mým ctnostným chotěm, sv. Josefem,
3. s vašimi osobními anděly strážnými a dalšími andělskými ochránci
4. se sv. Michaelem, Gabrielem, Rafaelem a s nebeskými zástupy
3. s vítězícími, (pr)očišťujícími a bojujícími (nebeskými) zástupy

Když se sjednotíte v modlitbě, bude z vás velká Boží armáda, která porazí Mého soupeře a jeho hordy zla. Hodina vaší svobody je blízko, nebojte se. Přispějte k tomu také vy svým dílem, což je vaše modlitba, a nebesa se už postarají o vaše vítězství.
Kupředu, Moje velká Mariánská Armádo, zpět ani krok! Vaše Matka a Paní vás povede ke svobodě.
Ať vás provází Boží pokoj a Moje mateřská ochrana vám pomůže.

Vaše Matka Marie, Paní všech národů.
Sdělte Mé poselství celému lidstvu.

(ave)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama