ŽIVOT SMRTÍ NEKONČÍ

11. dubna 2013 v 12:00 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
87. MNOZÍ Z VÁS, VY NEŠŤASTNÉ DUŠE, NEVĚŘÍTE V PEKLO.
TO JE VELKÁ CHYBA.

05. 04. 2013


Mé dítě. Tys´ přišla. Sedni si ke Mně a piš.

Mé dítě. Mé drahé dítě. Já, tvá Matka v Nebi, jsem zde, abych ti řekla, že Můj Syn, Ježíš Kristus, zachrání ještě mnoho duší před tím, než k vám přijde podruhé. ON přijde, ze závratných výšin, se všemi znameními, a všechny Své milované děti, jež jsou MU věrně oddané, vezme s sebou do Svého Nového Království, do Svého Ráje, který byl vytvořen pro všechny Boží děti a kde se všichni ujmete svého tak dlouho očekávaného dědictví, za předpokladu, že budete následovat Mého Syna, vašeho Ježíše.

Nikdo z těch, kteří jsou Bohu-Otci nevěrní, tento tak krásný Ráj nepozná! Tohle, Mé drahé děti, mějte stále před očima. Hodně se modlete, zejména za záměry Mého Syna, protože tak mohou být zachráněny ještě miliony duší.
Počet následovníků Mého Syna je mezi vámi velký, velmi velký, jak jsem ti říkala minule, na Velký pátek, a Naše Srdce jsou díky tomu naplněná radostí, ale, Mé milované děti, vězte, že to ještě ani zdaleka není to množství, které si Můj Syn přeje vzít s sebou. Proto, Mé tolik milované děti, chásko Moje, modlete se modlitby, které jsme Vám prostřednictvím Našich vizionářů na celém světě dali k dispozici. Tak se bude moci naplnit přání Mého Syna a mnoho dalších duší může být zachráněno před oním velkým radostným Dnem, kdy Můj Syn k vám přijde z výšin Nebes.

Mé děti, neustále důvěřujte tomu, že Můj Syn vás miluje. ON miluje každého jednoho z vás a nikoho z vás nechce ztratit, ale ten, kdo se k Němu nebude znát, zůstane vyřazen a nebude mu umožněno vstoupit do Ráje, do Nového Jeruzaléma, a velice bídně zahyne.

Děti Moje. Mé milované děti. Mnozí z vás, vy nešťastné duše, nevěříte v peklo.
To je velká chyba, protože zcela mylně se domníváte, že po vaší smrti je život jakýmsi způsobem ukončen.
Vzhledem k tomu, že v peklo nevěříte, o to více se vystavujete nebezpečí, že si to namíříte přímo do něj! Odmítáte víru v učení Mého Syna. Nevěříte ničemu, co skutečně existuje, a popíráte, že skutečný život začíná až po vaší fyzické smrti.
Ovšemže většina z vás má přesto pocit, že není možné, abyste byli jen tak zničeni či vymazáni, protože nikdo si nedokáže představit své vlastní "vyhlazení". Dokonce i ti z vás, kteří takové věci říkají, ve skutečnosti tomu nevěří, protože tímto vědomím vás vybavil Bůh Otec. Člověk si jakožto živá bytost nedokáže představit svůj definitivní konec, a kdo se domnívá, že ano, obelhává sám sebe. Naslouchejte si a zahleďte se hluboko do sebe, do svého srdce, do své duše, a shledáte, že ona, vaše duše, nikdy nezahyne.
Proto, Mé milované děti, začnete opět věřit v Boha Otce a Ježíše, protože jinak si vás ukrade ďábel, a povede se vám opravdu velice špatně.

Mé děti, žádný člověk nenese výhradní zodpovědnost za svůj osud. Nikdo si nevystačí sám se sebou, což znamená, že vy všichni společně patříte do většího celku a že nikdo z vás to nemůže změnit. Vaše svobodná vůle vám byla dána pro to, abyste mohli činit svobodná rozhodnutí, ale ne proto, abyste se před svým Stvořitelem uzavírali do sebe, neboť to není možné.
Jen skrze Něho jste schopni života, jen díky Němu jste vlastně tady, protože bez Něj by neexistovalo nic. Bez Něho by zde nebyl ani jediný z vás.
Můžete to popírat tak často, tak dlouho a tak vytrvale, jak jen chcete, ale nakonec se budete muset rozhodnout také vy, a proto se za vás modlí miliony těch dětí, které věří v Boha, abyste i vy, až přijde vaše hodina, řekli Ježíši své ANO, protože tyto milující, obětavé děti, vás chtějí uchránit od věčnosti v pekle.

Děti Moje. Začněte všechny věřit. Můj Syn si přeje, abyste si k Němu našli cestu a abyste všechny zažívaly mír a lásku, kterou On pro vás připravil. Utíkejte k Němu! Čiňte pokání, než bude příliš pozdě! Brzy, velmi brzy, poleví milosrdenství spravedlnosti, a pak na vás dolehne trest soudu.
Nepromarněte svou šanci, kterou teď dostáváte jako dar od Mého Syna a od Boha Otce! Přijměte toto milosrdenství, které vám chce Můj syn poskytnout, abyste blažení mohli s Ním vejít do Nového života. Nečekejte, až přijde na vás trest soudu, protože pak pro mnohé z vás už může být příliš pozdě.

Miluji vás z celého srdce, Mé milované děti.
Spojeni věčnou láskou,
Vaše Matka v Nebi.

(ave)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama