ŽIJTE SRDCEM!

22. dubna 2013 v 21:40 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA


POSELSTVÍ č. 102

KDO ŽIJE SRDCEM, DOBUDE KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉHO

16. Duben 2013


Mé dítě. Mé drahé dítě. Neklesej na duchu, vše bude v pořádku. Modli se, a tobě i tvým blízkým bude dáno. My - Já, vaše milovaná Matka v Nebi, a Ježíš, Můj Milovaný Syn - vás povedeme a pomůžeme vám, společně se všemi Našimi Svatými Anděly a Světci a Světicemi, abyste vy, Mé milé děti, nemusely trpět a mohly se stát svědky divů Mého Syna a Jeho Všemohoucího Otce.

Mé dítě. Pro všechny z vás platí, že nejste si vědomi síly modlitby, a mezi vámi není nikdo, jehož víra by byla tak silná, že by dokázal "hory přenášet".
Početné jsou zázraky, kterými vás chce Můj Syn obdarovat, mnoho je i těch, které (On) už učinil. Děti, ty z vás, které opravdově prosí, které Mého Syna uctívají, s věrností se Mu oddávají a s Ním žijí, to budou ti, na nichž se Jeho zázraky uskuteční.

I v Bibli je psáno, že lidé byli uzdraveni na základě své víry. Čtěte si Bibli, svatou knihu Boha Otce, a učte se jí porozumět. Lidé uvěřili v Ježíše a díky své ře byli uzdraveni.


Věřte, děti Mé, mějte víru! Díky vaší ře a na základě vašich modliteb dokáže Můj Syn uskutečnit všechny Své divy! Mějte víru, důvěřujte a buďte dobrého srdce, to je cesta, která vás přivede k Ježíši.

Víra je mnohem rozsáhlejší téma, než to, co jsem se ti snažila tady vysvětlit. Je velmi rozsáhlé a velmi hluboké. Totéž platí pro zázraky.
Nikdy se nesnažte vysvětlovat Boha a Jeho tajemství rozumem. Musíte je cítit, musíte je prožít ve svém srdci, teprve pak je můžete pochopit. Kdo necítí srdcem, nikdy nebude s to pochopit Boží tajemství, protože jeho rozum nepostačuje na to, aby pochopil tuto Všemohoucnost a Vznešenost (Monumentálnost). To dokáže pouze jeho srdce. Tudíž, kdo žije srdcem, je Bohu nablízku, ale ten, kdo žije pouze rozumem, je od Něj ještě daleko.

Učte se, děti Moje, a snažte se pochopit. Pouze vaše srdce vás přivede k Nám, k Mému Synovi. Pouhým rozumem se vám nikdy nepovede pohroužit do velkých Božích tajemství. Otevřete tedy svá srdce a začněte (opět) milovat!
Kdo žije srdcem, dobude Království Nebeského!
Ať se tak stane.

Vaše milující Matka v Nebi.
Děkuji, Mé dítě.

(ave)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama