VÝZVA K MODLITBÁM ZA PAPEŽE

10. dubna 2013 v 19:01 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
83. MODLETE SE ZA TYTO ZÁMĚRY, A TÍM PŘIPRAVÍTE NAŠIM SRDCÍM VELKOU RADOST.

Z 1. na 2. dubna 2013


Dítě mé. Oba jsme s tebou. Tvůj svatý Josef i tvá Matka v Nebi. Už celý den chceme s tebou mluvit. Já i Josef, už od včerejšího večera.

Mé dítě. Je velmi důležité, abyste se modlili za toho Nepravého, jenž obsadil stolec v Římě. Modlitba může odvrátit hodně. Bez ohledu na to, co vám bylo předpovězeno, tím, že se za tuto zbloudilou duši budete modlit,
můžete dosáhnout pro svět mnoho dobrého.

Ty, Mé dítě, jsi viděla, jak "chudá" je tato duše. Viděla jsi falešné naděje i ta velká očekávání, jako malé dítě, které
své rodiče o něco prosí.Jeho duše je zmatena. Viděla a cítila jsi smutek našeho Syna, Ježíše Krista, Jenž v hluboké lásce a s nadějí truchlí pro všechny Své chybující dětí.
Doufáme, že tato "potemnělá" duše se bude kát a obrátí se k Němu.

Tvá vize byla autentická v její první i v druhé části. Ježíš miluje každého hříšníka, protože On vidí dál než jen přítomný okamžik. Vidí, jakou víru má duše, a vidí také to, jakou bolest zakouší taková duše, když všechny své naděje vsadí "na špatného koně".

Proto, drazí bratři a sestry v Kristu, modlete se za všechny zbloudilé děti, zejména za ty největší hříšníky mezi vámi! Modlete se za ubohou duši nepravého, Ježíšem nevyvoleného papeže, který vkládá své naděje do Satana, místo aby utíkal do Ježíšovy náruče.
Modlete se, Mé děti, za všechny, kteří nevidí Světlo Mého Syna, aby i jejich duše mohly být zachráněny. To si přeje Ježíš, Náš Syn, protože Jeho Láska je nezměrná a velká je také Jeho Naděje, že i nejotrlejší hříšník nalezne svou cestu k Němu.

Mé dítě. My milujeme všechny Naše děti, ale dnes musíme bojovat za ty, které se zdají být ztraceny. Vaše modlitba má k tomu moc. Čím více se modlíte, tím více duší bude zachráněno. Čas kvapí.
Už nezbývá moc času, protože již záhy budou vaše pozemské dny sečteny, a do té doby se musí ještě mnoho duší doznat k Mému Synovi.

Mé dítě. Vyzýváme všechny Naše děti ke společné modlitbě za papeže Františka a jeho stoupence, aby se zabránilo mnoha světovým pohromám a aby se mnozí z nich obrátili k Mému Synovi.

Dále vás vyzýváme k modlitbám za všechny zmatené duše. Mezi nimi je mnoho věřících, kteří v dnešní době nejsou s to rozpoznat Pravdu.

Děti Moje. Modlete se za tyto záměry, a tím připravíte Našim Srdcím velkou radost. Můj Syn Ježíš to tak žádá.

Děkuji, že uposlechnete Naši výzvu.
Ve věčné lásce, se svatým Josefem Vaše Matka v Nebi.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama