PŘIVOLÁVEJTE NÁS

28. dubna 2013 v 22:24 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA


106. ZAVOLEJTE NÁS HNED, JAKMILE BUDETE MÍT POCIT,
ŽE NĚCO NENÍ V SOULADU.

20. duben 2013


Dítě Mé. Mé drahé dítě. Jsi zde.
Jak je to hezké, když vidíme, že stále více Božích dětí nachází cestu k Nám, k Ježíši, k Bohu Otci i ke Mně, vaší Matce v Nebi, protože počet těch, kteří vstoupí do Nového Jeruzaléma, do Ráje, který z velice hluboké lásky k vám vytvořil Bůh Otec, Nejvyšší, pro všechny Své děti, bude velký.

Moje děti. Láska, kterou k vám přechovává Bůh Otec, je tak úžasná, že ji ani nelze popsat slovy. Ten, kdo ji už jednou pocítil a zakusil, bude si ji chtít uchovat navždy. Jakmile jednou pocítíte byť jen náznak této Lásky, už nikdy nepropadnete protivníkovi, protože tato Láska je tím vším, co si každičká duše přeje.

Přesto však musíte stále dávat pozor a být ve střehu, neboť čím více se k Nám přiblížíte, o to víc vás bude pronásledovat satan i se svými démony, což znamená, že bude činit všechno možné, aby vás odvrátil od této nádherné cesty k Bohu Otci.
Budete-li neustále setrvávat v této Lásce, samozřejmě se mu to nepovede, ale pro naše děti je to obtížné, aby i v takových situacích setrvávaly v lásce. Proto nás zavolejte ihned, jakmile budete mít pocit, že něco není v souladu.
Bůh Otec vyšle Své svaté anděly, aby vás chránili a aby vás obestřeli láskou! Je zde Ježíš, aby stál po vašem boku, a tak modlete se k Nám, abyste se opět a okamžitě navrátili do lásky. Pro tyto účely jsme vám již poslali krásnou modlitbu. Je to modlitba číslo 14 *. Znovu vám říkáme, abyste se tuto modlitbu modlili nejlépe každý den, protože uchovává lásku mezi mi i ve vašich srdcích.

Moje děti. Archanděl Michael je vůdcem Boží armády, a tudíž nejsilnějším ochráncem proti zlu a Zlému. Volejte ho, když budete pronásledováni a žádejte ho o ochranu. On vás uchrání před pohromami, nespravedlností a zmatením. Je nejsilnějšímandělem, jenž vás ubrání před zlem, onochraňuje všechny Boží děti, které se na něj obrátí.
Zde je silná modlitba, kterouse na něj můžete obracet:

Modlitba č. 15

"Svatý Archanděli Michaeli, Ty, vůdce všech nebeských zástupů, braň také mne před nástrahami zlého nepřítele a zachraň mě před jeho útoky.
Dej mi pochopení a záštitu před zmatením a přiveď mě na cestu k Bohu.
Nedopusť, abych zbloudil, a pokud se mi to přeci jen stane, navrať mě zpět na Boží cestu.
Děkuji Ti. Amen."

Kdo bude říkat tuto modlitbu, nebude ztracen. Tomu, kdo se ji bude modlit, bude obzvláště ve chvílích tísně a pochybností ukázána správná cesta.

Moje děti. Děkuji vám, že přicházíte k Nám v takovém počtu! Naše radost z toho, že se vás už tak mnoho obrátilo, je velká!
Velice vás miluji! V modlitbě jsme silní.
Vaše milovaná Matka v nebi.
Matka všech Božích dětí.

"Moje dítě. Dcero moje, mně, vašemu svatému Michaeli, Archanděli, působí tato modlitba radost."

"Tato poselství mají za následek tolik dobra, že radost v nebi je velká!
Milé děti, které jste proroky, Můj dík patří vám i všem čtenářům, protože vašim prostřednictvím se můžeme dotknout tolika srdcí!
Moje díky všem těm, kteří nás sledují.
Váš Bůh Otec.
Stvořitel všech dětí."

"Satan bude poražen, to si uvědomte.
Miluji vás.
Brzy se uvidíme.
Váš Ježíš." (Usmívá se.)

"Dítě Mé, piš pro Nás i nadále. Máme tě moc rádi. Vaše Matka v Nebi."


*Modlitba č. 14 zde:
http://getsemane.blog.cz/1304/prosba-k-jezisi

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama