PÁTÉ MARIÁNSKÉ DOGMA

12. dubna 2013 v 16:36 |  ENOCHMODLETE SE, DĚTI MÉ, ABY BYLO VYHLÁŠENO MÉ PÁTÉ DOGMA A ABY RUSKO BYLO ZASVĚCENO MÉMU NEPOSKVRNĚNÉMU SRDCI!


09.04.2013 - 13:15


VÝZVA MARIE MYSTICKÉ RŮŽE KATOLICKÉMU SVĚTU


Dítka Mého Srdce, Boží pokoj vám!

Boží lide, nebojte se, vaše Matka vás neopustí. Budu pečovat o stádo Mého Syna, ochraňovat ho a s láskou vás povedu po vaší cestě pouští. Modlete se za papeže Františka, aby vyhlásil Mé páté dogma jako:
Marie Prostřednice, Spoluvykupitelka a Přímluvkyně, Paní všech národů.
Musíte se hodně modlit za papeže Františka, protože nepřátelé Církve v Petrově sídle míní zkrátit dny jeho pontifikátu, bude-li činit vůli Mého Otce. Dítka Moje, podporujte papeže svými modlitbami, půstem a pokáním, aby konal Boží vůli a aby ho žádná síla zla nemohla odvrátit od cesty a výkonu poslání, které mu bylo svěřeno nebem.

Nacházíte se v době velkého zmatku a nejednotnosti. Církev Mého Syna je rozštěpena na dva tábory, jeden je volbě Náměstka (=vikáře) Mého Syna
nakloněn příznivě, druhý je proti jeho volbě. Ráda bych vám připomněla, děti Mé, že ve stvoření se nepohne nic, ani lístek, bez souhlasu Mého Otce, ani vy se nenechejte rozštěpit podle Mého soupeře. Mějte na paměti, že když se modlíte, postíte a činíte pokání, vůle Mého Otce vám bude vždy příznivě nakloněna. Žádám vás, abyste vždy měli důvěru v rozhodnutí Mého otce a abyste se hodně modlili Můj růženec, růženec k Drahocenné Krvi a k Ranám Mého Syna, aby papež František dokázal vést Petrovu loď uprostřed bouřlivých vod odpadlictví a zednářství těchto posledních dnů. Od vašich modliteb závisí, zda Vikář i Církev zůstanou neochvějní po celou dobu, kterou Můj Otec potřebuje, aby uskutečnil Svou Svatou vůli.

Modlete se, děti Mé, aby bylo vyhlášeno Mé páté dogma a aby Rusko bylo zasvěceno Mému Neposkvrněnému Srdci! Vytvořte pro to celosvětové řetězce modliteb Mého růžence a obracejte se k Nebeskému Otci s prosbami za tento významný požadavek. Také se modlete za mír ve světě, který je v tomto okamžiku tak velice ohrožen díky rozpínavosti a touze po moci některých králů Země. Nezanedbávejte modlitbu, protože se nacházíte v době velkého zmatku. Když se budete modlit, všechno bude zadrženo na dobu potřebnou, než bude vyhlášeno Mé dogma. Pokud zanedbáte modlitby, dojde k válkám mezi národy a vše se začne destabilizovat.

Proto vás, děti Moje, žádám o hodně modliteb, aby se zastavil běh všech těchto událostí, pro lidstvo tak zlověstných. Pamatujte si, že jediná vlaštovka ještě léto nedělá, jak říká vaše oblíbené pořekadlo. Je proto důležité, abyste vytvořili modlitební řetěz, jelikož v jednotě je síla, která boří pevnosti. Pokud budete mít víru a důvěru v Boha, bude to vaše vítězství, a já budu vašim Kapitánem a Paní, která vás společně s Michaelem a jeho Nebeskou Armádou dovede k branám Nebeského Jeruzaléma.

Mé dcery,
vás žádám , abyste Mne napodobily a vrátily se opět k pokrývání hlavy závoji na znamení lásky a úcty k Bohu. Ani nevíte, jak moc si toho jako Matka budu vážit a jak nebe ocení váš projev zbožné lásky. Řeknete mi Ano, dcery Moje, řekněte, že to uděláte? Mohu se na vás spolehnout? Chci, abyste tento požadavek, který činím, přijaly z lásky, protože když se navrátíte do Božího domu s pokrývkou hlavy, vzdáte tím úctu, čest a slávu Bohu, v Trojici Jedinému.
Zůstávejte v pokoji Páně.
Vaše matka, Maria Mystická Růže.
Sdělujte Má poselství celému lidstvu.

(AVE)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama