O PROROKYNI

11. dubna 2013 v 0:22 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVAÚVOD (HOME):

JAK NÁS BŮH PŘIPRAVUJE


SLOVA Z NEBE


"Já, Jenž jsem za vás zemřel, bez hříchu a plný naděje, že i vy, Mé milované děti, všechny najdete cestu ke Mně, přišel jsem k tobě, Má milovaná dcero, abys šířila Mé Slovo a Moje poselství.
Miluji tě /vás."


PŘEDMLUVA

Rodilá Němka strávila mnoho let svého života v zahraničí. Jejím domovem byly USA, Francie, Karibik, Jižní a Střední Amerika. Cestování bylo její největší vášní. Není divu, že se stalo jejím povoláním.
Když nastal čas, aby se "usadila", začala pracovat jako letuška u renomované německé společnosti. Navzdory mnohým a pěkným cestám za prací I pro potěšení, popadla ji znovu touha po dálavách. Jako turistická průvodkyně pracovala v různých zemích po celém světě až do doby, kdy ji její pracovní činnost poprvé přivedla do Španělska. Zde v roce 2002 započala její první zjevení Panny Marie. Postupem času začalo docházet ke zjevením častěji a stávala se také intenzivnějšími.
Tato křesťanka, která do této doby nepraktikovala svou víru, pojala k Matce Boží důvěru. Její důvěra se stále více prohlubovala.
V roce 2004 se tato dnes už matka rozhodla zcela přesídlit do Evropy a v roce 2005 tento plán uskutečnila. Dnes žije společně s manželem a dvěma malými dětmi ve Španělsku, kde pracovala až do roku 2011 ve svém povolání. Když bylo její pracovní místo zrušeno, po bedlivém zvážení se rozhodla vzít si pracovní volno a začít reagovat na dlouhodobý požadavek Matky Boží, Ježíše a Boha Otce, aby zapisovala všechno, co jí ONI řekli. Začala následovat volání Nebe. Dnes má téměř každodenní zjevení a v některé dny obdrží více než jedno poselství.
Ona sama říká:
"Ach, jak je život s Nebem na Zemi (ale) krásný!"

Diktováno Ježíšem 31/01/2013 na žádost o předmluvu.


(ave)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota | E-mail | Web | 11. dubna 2013 v 0:33 | Reagovat

To je krásné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama