MODLETE SE ZA NEPŘÁTELE!

8. dubna 2013 v 20:29 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA84. VĚŘTE V JEŽÍŠE A MODLETE SE ZA VŠECHNY JEHO NEPŘÁTELE


2. duben 2013


Mé dítě. Mé drahé dítě. Je velmi důležité, abys pokračovala v psaní pro Nás, tak totiž Můj Syn i já můžeme zastihnout a zachránit ještě mnoho duší.

Děti Moje. Je velmi důležité, abyste se modlili za nepravého vládce ve Vatikánu. Ačkoli nebyl vyvolen Mým Synem, je přesto synem Božím. Je Božím dítětem, které je na scestí, a vás by mohl uvrhnout do záhuby. Jeho "zadavatelem úkolů" je sám ďábel, ale Můj Svatý Syn, Ježíš Kristus, si přesto přeje, abyste se modlili také za tuto duši.

Rozsah dobra, které se dosáhne modlitbami vás všech, není pro vás, Mé milované děti, dnes ještě viditelný, ale časem budete moci postřehnout to dobro, které mnoha duším pomůže opět najít svou cestu k Mému Synu a k pravé katolické církvi, Jeho Svatému Tělu na Zemi.

Mé děti, i když tomu nerozumíte (v tomto okamžiku), modlete se za všechny vedoucí představitele katolické církve. Modlete se za své politiky a vždy žádejte Ducha Svatého o světlo pochopení. Brzy, velmi brzy budete mít možnost poznat nástrahy zlého, kterých bude stále více přibývat, a přes všechny možné rozpory a roztříštění sil se také poslednímu z našich zmatených dětí otevřou oči, uši i srdce a všichni se opět navrátí k Mému Synovi. Falešný prorok pak už nebude mít nad nimi pražádnou moc, a triumfální vítězství Mého Syna se ukáže i tam, kde byste to nikdy nepředpokládali.

Moje děti. Věřte v Ježíše. Modlete se za všechny Jeho nepřátele a vždy mějte odvahu bránit Jeho Svaté Slovo. My vám pomůžeme. Žádejte nás, zejména ve slabých chvílích, o toto:

Modlitba č. 13:

Pane, dej mi sílu, kterou potřebuji, abych Tě vždy obhajoval.
Pane, pomoz mi cítit lásku i k mému nejhoršímu nepříteli.
Pane, učiň mě silným v boji o duše, abych vždy měl sílu modlit se za Tvé úmysly.
Pane, odpusť mi, když zhřeším.
Chci být Tvůj, nyní i navěky.
Amen.

Mé milované děti. Modlete se tuto modlitbu denně, a to přinese mnoho změn.
Děkuji, že uposlechnete Mou mateřskou výzvu. Vaše Matka v Nebi, která vás miluje.

Děkuji, Mé dítě, žes´ to pro nás zapsala. Miluji tě. Tvoje Matka v Nebi.

(AVE)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama