HODNOTY DNEŠNÍHO SVĚTA

23. dubna 2013 v 11:48 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
Poselství č. 101

CO JSTE VE SVÉM SVĚTĚ PROHLAŠOVALI ZA DŮLEŽITÉ, NEMÁ PŘED NAŠÍM OTCEM ŽÁDNOU HODNOTU...

15. dubna 2013

​Mé dítě. Mé drahé dítě. Sedni si ke Mně, a poslouchej Mne:
to, co jste ve svém světě prohlašovali za důležité, nemá žádnou hodnotu před Naším Otcem, Nejvyšším Bohem, ani před Mým Synem, Ježíšem Kristem.
Z učení mého Syna, které vám dal k dispozici před 2000 lety a názorně předváděl svým životem, nezbylo v tomto světě, ve kterém žijete, téměř nic, protože peníze, moc, chamtivost a nemorálnost není nic z toho, co vám On nabízel a co nikdy nebude schvalovat ani Jeho Otec, Nejvyšší Bůh.

Můj Syn dal za vás svůj život, za všechny, kteří jste zde, i za ty, kteří tu byli před vámi, a rovněž za ty, kteří přijdou po vás, ale jakoupak hodnotu mátento dar, který vám dal Bůh Otec skrze Ježíše, ještě dnes, ve vašem dnešním světě?
Natolik jste se vzdálili, že už nedokážete pochopit učení Mého Syna. Vznášíte výčitky a dožadujete se obnovy, uvedení do souladu s vaším politováníhodným životem, v němž vám už (téměř) nic není posvátné.
Co z Mého Syna, který vás miluje, zůstalo ve vašem světě a ve vašich srdcích? Jeho božské Tělo znesvěceno a odkopnuto, Jeho Svatá Církev rozhlodána ZEVNITŘ Jeho nepřítelem!
Vytvořili jste si pro sebe vskutku"krásný" svět, který je zachvácen neštěstím, smutkem a depresemi. K moci se u vás dostávají chladná srdce a mnozí z vás je s jásotem oslavují, sami chtějí na taková místa, a přitom vůbec nevidí, jak daleko jsou od Boží cesty.
Děti Moje, je ostuda, že takto žijete, váš dnešní svět je hanebný. Je to urážka Boha Otce, Jenž vás stvořil s tak velkou láskou. Jak můžete být tak chladní, že zapuzujete Lásku a máte potěšení ze svých hanebných činů, ze života poznamenaného chamtivostí, mocí, sexem a penězi?

Otevřete konečně svá srdce a ukažte záda takovému zhýralému životu! Vydejte se znovu na Boží stezky, protože pouze tímto způsobem dosáhnete věčný život v míru, pouze tak znovu naleznete skrze Mého Syna Boží milosrdenství, pouze tak budete moci uniknout z osidel Satana a jako odměnu získat věčný pokoj.
Vzbuďte se, děti Moje, probuďte se! Kdo se nedoznává k Mému Synu, nikdy nedosáhne brány Nebes, kdo nedá Mému Synu své Ano, toho ani On nemůže zachránit, protože vaše svobodná vůle vám byla dána proto, abyste se rozhodovali sami za sebe, a i kdyby se neobracela proti Bohu, vašemu Otci, přesto bude respektovat rozhodnutí každého z vás.

Tak už procitněte, Moje milované děti, a utíkejte k Ježíši, Mému Synu! Já vám ráda pomůžu najít Ho a radost v Mém srdci bude veliká, když Mne Moje děti budou volat.
Já, vaše Matka v Nebi, slibuji každému z vás, že vám pomohu a dovedu vás ke Svému Synu, pokud jen to budete chtít.
Požádejte Mě, a já vás povedu. Ať se tak stane.

Vaše Matka v Nebi, jež vás miluje.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama