DOBA ODPADLICTVÍ

7. dubna 2013 v 21:22 |  ENOCH

http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html


OZNÁMENÍ O VYSTOUPENÍ FALEŠNÉHO MESIÁŠE USLYŠÍTE BRZY

1. dubna 2013 - 8:50 hod.


Ovce Mého stádce, pokoj vám!
Doba velkého odpadlictví postupuje každým dnem, což je významným znamením pro všechny ty, kteří očekávají Můj brzký návrat. Vše je připraveno pro to, aby Můj protivník začal se svou podvodnou "show", která povede miliony duší do záhuby. Modlete se za Mého zvoleného náměstka (=vikáře), za Mého Benedikta i Církev, aby jejich Kalvárie byla snesitelnější.

Pro Mou Církev začalo její utrpení, neboť její nepřátelé už nad ní vynesli svůj rozsudek. Její mystické tělo se bude otřásat, ale síly zla je nebudou moci zdeptat. Přijďte, Cyrénští, pomozte svými modlitbami nést kříž Mé Církve! Moje Církev se bude viklat a bude se zdát, že síly zla ji zničily, ale ne, Moje Církev, to Jsem Já, a brány pekel ji nepřemohou.

Moje církev bude mrskána bičem rozkolu, který ji zasáhne jako pohroma.
Připravte se, lidé Moji, abyste společně s Mou Církví mohli jít po její bolestné (křížové) cestě na Kalvárii, kde bude ukřižována, aby pak byla vzkříšená jako nová charismatická a duchovní Církev, která během Mého kralování v nebeském Jeruzalému shromáždí všechny Boží děti.

Oznámení o vystoupení falešného mesiáše uslyšíte brzy. Buďte velmi opatrní, vždyť dobře víte, že všechno je to klam, kterému nesmíte věnovat žádnou pozornost. Důvěřujete pouze Mně, neboť Já Jsem vaším Věčným Pastýřem. Nemějte strach, protože Nebe vás neopustí. Posilujte svou víru, že v každodenním boji dokážete být pokaždé vítězi, a tak se budete moci přibližovat Božímu království a Jeho Věčné Slávě.

Znovu vám říkám, připravte se na příchod 'varování', protože když se už všechno začne destabilizovat a pozbudete mír, tehdy Já (na vás) sešlu "probuzení svědomí", které vám ukáže pravdu a posílí vás ve víře natolik, že dokážete obstát v konečné velké bitvě, která vám dá svobodu a učiní vás hodnými nazývat se Božími dětmi, dědici Mého Otce. Modlete se, držte půst, čiňte pokání a přistupte k důkladné životní zpovědi, často se živte Mým tělem i Mou krví, abyste dokázali vydržet až do přechodu do věčnosti.

Svůj pokoj vám zanechávám, Svůj pokoj vám dávám. Čiňte pokání a obraťte se, neboť Boží království je na dosah ruky. Váš Věčný Pastýř, Ježíš Nazaretský.

Sdělujte Má poselství celému lidstvu.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama