VZKAZ MARIÁNSKÉ ARMÁDĚ

7. března 2013 v 12:39 |  ENOCH
BĚHEM VAROVÁNÍ MŮJ OTEC POSÍLÍ VAŠEHO DUCHA, ABYSTE DOKÁZALI ČELIT ARMÁDĚ MÉHO PROTIVNÍKA!

25. Únor 2013, 7:50 hod.

NALÉHAVÁ VÝZVA MARIE MYSTICKÉ RŮŽE MARIÁNSKÉ BOJOVÉ ARMÁDĚ

Moje Mariánská bojová armádo, Boží pokoj vám!
Buďte v pohotovosti a připravte se na velký duchovní boj, protože všechny události spějí k jeho rozpoutání. Připravte si svou zbroj a naolejujte ji modlitbou a zvedněte Mariánský prapor, protože poslední bitva za vaši svobodu co nevidět začne. Nebeská vojska jsou již seřazená a připravena na povel mého milovaného Michaela. Stačí pouze, aby se (k nim) připojila bojová armáda, a pak může být zahájena velká duchovní bitva, Armagedon. Zůstanete-li v modlitbě spojeni se svou nebeskou Matkou a s mými nebeskými zástupy, v každodenním boji budete vítězit. Pokud se však kvůli mému odpůrci necháte rozdělit, utrpíte bolestnou porážku, která ztíží vaši očistu.
Během varování Můj Otec posílí vašeho ducha, abyste dokázali čelit armádě mého protivníka. Mějte na paměti, že to není boj proti nepřátelům z masa a krve, nýbrž proti duchovním silám zla přebývajícím v nebeských sférách, které mají kontrolu, moc a nadvládu nad tímto temným světem (Efezským, 6/12).
Proto, dítka má, od mého Otce budete dostávat duchovní dary a obzvláštní milosti, které z vás učiní skutečné duchovní válečníky; bez těchto milostí byste se nedokázali postavit těm zlovolným silám. Bez pomoci z nebes byste byli poraženi. Připomínám vám, že bitva je duchovní a že duchovní zbraně, které vám můj Otec dá, jsou mocné a strhávají pevnosti. Volám všechny z vás, kteří jste vojíny mé bojovné armády: buďte duchovně připraveni na příchod Varování. Modlete se, držte půst a umrtvujte své smysly, abyste svého ducha připravili na tuto důležitou událost, která změní váš život.
Očekávám, že ve věčnosti společně s Michalem a nebeskými zástupy naplánujeme strategie, které využijeme na zdolání mého nepřítele a jeho armády zla. Vpřed, moje Mariánská bojová armádo, vaše Královna a Matka a nebeské zástupy na vás čekají!
Připrav se, má Mariánská armádo, ať vaše lampy stále svítí vašimi modlitbami, aby vás Mistr a Pán při Svém příchodu našel bdící a ostražité jako pravé vojíny.
Buďte tedy připraveni na boj a ochotni dát vše pro Boží království.
Ať vás provází Boží mír a pomoc mé mateřské ochrany.
Vaše Královna a Matka Marie, Mystická Růže.
Sdělujte má poselství celému lidstvu.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama