VYSVĚTLUJÍCÍ POZNÁMKA

27. března 2013 v 17:16 |  ENOCHVŠEM KATOLICKÝM PORTÁLŮM: VYSVĚTLUJÍCÍ POZNÁMKA

S údivem zjišťuji, že některé katolické portály zpochybňují poselství od Dobrého Pastýře i mé jméno a říkají, že jsem proti papeži Františkovi. V žádném případě; nikdy se v poselstvích Dobrého Pastýře neříkalo, že papež František je podvodník, proč tedy zasívat svár, když žádný neexistuje? Proč dělat ukvapené rozsudky, a tím diskreditovat mé jméno i poselství Dobrého Pastýře? Tato nynější zpráva je velmi jasná: Ježíš v Nejsvětější Svátosti potvrzuje, že papež František je jeho náměstkem a žádal o modlitbu za něj. Poselství musí postřehnout světlo Ducha Svatého, a nikoli prosté lidské uvažování. Pokud ve zprávě ze dne 20. února Ježíš v Nejsvětější Svátosti mluví o tom, že falešný papež je připraven se spojit s falešným mesiášem, nelze tvrdit, že právě papež František, který ani nebyl jmenován, odkazuje (je narážkou) na toho falešného papeže, který přichází do církve. Který to je, to ví jen Bůh. (Viz druhý List Soluňanům, kapitola 2).


Když Ježíš mluví, že něco je "velmi brzy" nebo "blízko", pak se nejedná o lidský čas, ale o Boží vůli, která může trvat krátkou nebo dlouhou dobu, která závisí na modlitbách Jeho dětí.

Chci tuto záležitost objasnit, aby nenásledovalo předkládání důkazů o zprávách Dobrého Pastýře a o mém jménu. Ať vám Ježíš Dobrý Pastýř, žehná a ochraňuje vás.
Váš bratr v Kristu. Enoch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama