Proč VAROVÁNÍ?

6. března 2013 v 11:09 |  O NÁS
Převzato z:
http://www.varovani.org/


NEOBÁVEJTE SE VAROVÁNÍ, ALE OČEKÁVEJTE JE S RADOSTÍ

č. 188. Poselství Ježíše ze dne 7. září 2011 v 23:45.

Má drahá, milovaná dcero,
řekni mým vzácným dětem, že se nemusí Varování obávat. Mnozí budou cítit úzkost a to je pochopitelné. Ale ti Mi musí pozorně naslouchat: Já přijdu ke každému jednomu z vás. Budete Mě vidět a cítit ve svém srdci a v duši. Má přítomnost zaplaví vaše duše nejčistší láskou a soucitem, takže byste se měli radovat. Konečně Mě uvidíte a vaše duše bude obklopena láskou a rozechvěním.
Pokud jde o hříšníky a nevěřící, tak většina z nich prostě pocítí ulehčení, že Já existuji. Neboť jejich prožitek mé svaté přítomnosti bude tou krví, kterou potřebují, aby proudila jejich dušemi a poskytla jim výživu, jež jim už tak dlouho chyběla. Mnozí budou pociťovat muka, jaké jsem zakoušel Já, až uvidí své hříchy, jak se před nimi odvíjejí. Budou nešťastní k smrti, až uvidí, jak Mě uráželi a budou Mě prosit, abych jim odpustil.
Děti vstoupivší do věku rozumu také uvidí, jak Mě skrze jejich hříchy urážejí. V mnoha případech ty děti, jež popírají Moji existenci, ačkoliv jsou si vědomí pravdy, se ke Mně rozběhnou. Budou Mě prosit, abych je obejmul, a nebudou chtít, abych je pustil.
Dokonce ani ti nejzatvrzelejší hříšníci neuniknou tomu, že budou poznamenáni touto nadpřirozenou událostí. Děti, nevšímejte si toho, co se povídá. Nevšímejte si senzačních historek. Není se čeho obávat. Varování musí být očekáváno s čistou radostí ve vašich srdcích.
S velkou láskou ve svém srdci očekávám ten čas, kdy budu moci všude na světě vylévat mé Božské milosrdenství na každého z vás. Je to ta chvíle, kdy později, pochopíte, jaké má vaše generace štěstí. Jak byste mohli nepoznat milosrdenství, jež je ukazováno lidstvu? V minulosti tak mnoho duší zemřelo v těžkém hříchu. Nyní, všichni hříšníci konečně poznají pravdu.
Pro mé děti není snadné připustit moji existenci, nebo existenci mého Věčného Otce. Bez důkazu materiálního charakteru Mě mnozí nechtějí poznat. Mnozí nemají zájem, nebo víru v Boží říši. Tato událost jim otevře oči pro jednoduchou skutečnost, že život nekončí tady na zemi. Že pokračuje do věčnosti. A to je důvod, pro který si musí připravit své duše.
Varování jim ukáže, co musí udělat, aby napravili všechny nedostatky. Nezapomeňte, děti, že Já jsem váš Spasitel. Miluji vás všechny takovým způsobem, že je to mimo vaše chápání. Očekávejte můj příchod s láskou a s klidnou trpělivostí. Neobávejte se dramatické podívané na nebi, ani barev paprsků, které se budou všude šířit, aby ohlásily můj příchod. To vás také připraví na tuto velkou chvíli.
Prosím, modlete se, aby všichni lidé cítili ve svých srdcích radost, neboť tato chvíle bude znamenat pro lidstvo spásu v takové šíři, že zachrání velký počet duší a umožní jim, aby vstoupili do Nového ráje na zemi.

Váš milovaný Spasitel Ježíš Kristus

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama