POKLEKNĚTE PŘI SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM!

26. března 2013 v 23:58 |  VORBEREITUNG - BOŽÍ PŘÍPRAVA
Úvodní poznámka:
"Warnung.de" nedávno zveřejnilo link na tuto stránku, která zveřejňuje písemné záznamy poselství prorokyně Marie Boží Přípravy Srdce od konce loňského roku, ta předcházející nebyla zaznamenávána.
Určitě stojí některá z nich za pozornost a přečtění, zcela v duchu "Zkoumejte všechno, dobrého se držte."


POSELSTVÍ č. 69

23. 03. 2013

KDYŽ VÁM BUDE UKÁZÁNA VAŠE DUŠE, POKLEKNĚTE!


Dítě Mé, čas je krátký. Jdi a kup svíčky. Nechej je posvětit a sděl to také ostatním dětem. Našim dětem. Pašijový týden, během kterého se toho bude dít hodně, je svatý. Držte se všech sakrálních Svátostí, které jsme vám dali. Často se modlete a čiňte pokání. Pokud je to možné, držte půst. Ale pokud jste (pracovně) přetíženi, nemusíte se postit přísně. Obětujte třeba nějakou sladkost tím, že se jí vzdáte, nebo maso, anebo něco jiného, co můžete místo toho nabídnout. Bůh Otec vidí i to nejmenší gesto a má z něj radost. Dělejte to vědomě a z lásky k Němu (to odříkání).

Mé milované děti!
Když vám bude ukázána vaše duše, to znamená vše, co bylo ve vašem životě dobré a /nebo zlé, pak poklekněte. Těšte se na důvěrné propojení s mým Synem a vyjděte Mu vstříc. Pouze ty z vás, kteří se budou za Ním napřahovat, uchopí za ruce. Všichni zažijete úplně totéž, ale každý z vás bude mít odlišný prožitek. Ten bude uchvacující pro ty, jejichž srdce je otevřené, a Ježíše, Mého Syna, milují z hloubi srdce. Budete plakat radostí a štěstím a vůbec nebudete chtít, aby Ježíš zase odešel, a ti z vás, kteří jsou čistého srdce, procítíte takovou lásku, že si ji budete chtít udržet.

Děti Moje, Ježíš vás miluje! Připravte se na tuto nádhernou událost. Jste požehnáni. Můj Syn vás miluje tak moc, že tuto hodinu * věnuje každému z vás. Vystrojte se, abyste tuto společně strávenou chvilku prožili tak nádherně, jak ji také Ježíš, váš milovaný Ježíš, chce pro vás připravit. Pouze ti, kteří jsou připraveni, budou moci mého Syna zažít takového, jakým je.

* Poznámka: neznamená hodinu jako jednotku času, ale jako událost.

Ježíš:
Těm, kteří se i dnes zpěčují, budiž řečeno následující:
Má láska nezná hranic a Mé milosrdenství zahrnuje každého z vás (jednotlivě). Ale ten, kdo se ke Mně neobrátí, zakusí utrpení. Připravte se, protože ta "hodina" bude mimořádným darem pro všechny Mé bratry a sestry. Ale jen ten, kdo Mě miluje, zažije tuto událost jako takovou.
Miluju vás, Mé milované děti. Váš Ježíš.

Dítě Mé. Rozšiřuj toto poselství, neboť tak se může ještě stále připravit mnoho našich milovaných dětí. Řekni jim, že to bude skvělá událost a že se na ni mohou těšit!
Miluji vás všechny, mé drahé děti. Vaše Matka v Nebi.

Vidění:
Bylo mi umožněno vidět a procítit, jaké je ono důvěrné propojení (tato pospolitost). Je to tak krásné, že jsem musela plakat radostí, štěstím a vděčností. Láska Ježíše je pro mě pozemskými slovy nepopsatelná a ani mezi dvěma pozemskými lidmi takovou nelze pocítit (abych to nějak postihla). Viděla a cítila jsem pouze onu (důvěrnou) pospolitost, ale průběh svého života jsem neviděla. Klekla jsem si a Ježíš vzal mé ruce do svých. Je to uchvacující. Jeho tvář, Jeho úsměv, Jeho charisma, to vše vyzařuje ryzí, planoucí Lásku. Slovy se to nedá popsat. Přeji každému z vás, aby tohle mohl zažít také tak "krásně" a důvěrně.
Vaše Maria Boží Přípravy Srdce.

Dítě mé, také toto sděl ostatním, aby Naše děti neměly strach.
Vaše Matka v Nebi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama