PODÁVÁNÍ SVATÉ EUCHARISTIE

7. března 2013 v 11:57 |  ENOCHNikdo mimo Mých kněží a duchovních se nemůže dotýkat Mé posvátné Hostie!

15. února 2013, 08:15


Naléhavá výzva Ježíše v Nejsvětější Svátosti Jeho kněžím, duchovním a celému katolickému světu.

Mé vyvolené děti, Mé milované stádce, Můj pokoj vám.

Cítím velký smutek, když vidím, jak mnozí z Mých kněží a duchovních nevykonávají svou službu a jak Mým světským dětem předávají pravomoc udělovat Mé tělo a Mou krev. Kdo vám řekl, pastýři Mých ovcí, že laici mohou praktikovat Mou kněžskou službu? Připomeňte si Má slova, když jsem při Své Poslední večeři s Mými učedníky ustanovil svátost Eucharistie: vzal jsem chléb, požehnal jej, poděkoval nebi, lámal a dával Svým učedníkům, přičemž jsem říkal: Toto jest Mé tělo, které se za vás vydává. To čiňte na mou památku. Pak jsem vzal kalich a řekl: Tento kalich je nová smlouva zpečetěná Mou krví, která se za vás prolévá. (Lukáš 22, 19 20)
Jen vám, zástupcům Mých apoštolů, byla dána pravomoc udělovat Mé tělo a Mou krev. Nikdo mimo Mých kněží a duchovních se nemůže dotýkat Mé posvátné Hostie. Opakuji: pouze zasvěcené ruce Mých kněží a duchovních mohou podávat Mé Svaté přijímání. Mé laické děti nemohou nikdy nahradit Mé duchovní služebníky, protože tím páchají svatokrádež. Mé děti jakožto laici by se v Mé Církvi měly podílet na plnění dalších funkcí, ale nikdy by při Mé službě neměly nahrazovat kněží a duchovní.
Milované děti, takové hanobení, jaké je pácháno na Mém Božství, je závažným přestupkem, který jde proti Mému evangeliu a učení Mé církve. Nepochází ode Mne; je to práce mého odpůrce a jeho zlých zmocněnců, kteří pronikli do nitra Mé Církve. Nebe pláče se Mnou, když sleduje všechny potupné činy páchané proti Mému Božství mnoha Mými vyvolenými. Můj soupeř se Mi vysmívá v mnoha Mých chrámech, když vidí, jak Mne mnozí z vás hrubě tupí.
Každá urážka Mého Božství je ránou bičem, kterou mi uštědřují někteří z Mých milovaných. Skončete s těmito urážkami, už Mne více nezraňujte! Přemýšlejte o tom, pastýři Mého stáda, zamysli se, lide Můj, protože zítra už nebudete mít čeho litovat! Neboť vpravdě pravím vám: tak, jak jste zacházeli vy se Mnou, tak budu také Já jednat s vámi, až budete stát přede Mnou.
Ujišťuji vás, že stejně jako vy jste neměli slitování se Mnou, tak ani Já nebudu mít pro vás žádné slitování, když budete zavolání, abyste skládali účty ze svých činů. Napravte své chování, Mé milované děti, abyste zítra, až přijdete na věčnost, mohly být ospravedlněny.
Svůj mír vám zanechávám, Svůj pokoj vám dávám. Čiňte pokání, protože Boží království je nablízku.
Ježíš v Nejsvětější Svátosti: Ten Drahý, Jenž není milován. Oznamujte Má poselství ve všech Mých Domech.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TomkoN | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:54 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama