OMYL LIDSTVA

5. března 2013 v 23:14 |  ENOCH


ACH, JAK VELICE SE MÝLÍ TI, JEŽ SE DOMNÍVAJÍ, ŽE NEBE I PEKLO JE NA ZEMI.
(31. 12. 2012, 15:20h.)
VÝZVA PANNY MARIE LIDSTVU

Dítka mého srdce, Boží pokoj vám!
Další rok se chýlí ke konci a Bůh trpělivě čeká, že lidstvo přijme Jeho Milosrdenství. Kdybyste věděli, kolik smutku je v našich srdcích, když vidíme lhostejnost a nevděk velké většiny lidstva. Bůh si nepřeje vaši smrt a všemi prostředky se snaží, abyste se s Ním smířili a mohli si zítra (spokojeně) užívat věčný život. Ach, jak je lidstvo v těchto posledních časech tvrdohlavé! Jak jste stále zaslepeni hříchem a stále se obracíte k Bohu života zády!
Lidé, pochopte, že život v tomto světě je pomíjivý, že všechno má svůj začátek a konec, nic není věčné. Všechno se rodí, roste a umírá. Koloběh života v tomto světě je zrod a umírání! Všechno v tomto světě pomíjí jako sen, opravdový život nebo smrt vás čeká ve věčnosti.
Pokud své srdce obrátíte k Bohu a budete činit pokání, ujišťuji vás, že nepoznáte přísnost Boží spravedlnosti; uvědomte si, že Boží spravedlnost splatí každému podle jeho skutků. Ptám se vás: máte skutky lásky, které byste předložili Bohu?
Nezapomeňte, že souzeni jste podle lásky, ale drtivá většina z vás žije v hříchu a ve svých srdcích máte nedostatek lásky. Pokud tomu tak bude i nadále, vaším osudem bude věčná smrt!
Ach, jak velice se mýlí ti, kteří se domnívají, že nebe i peklo je na Zemi! Nikoli, dítky mé, ten svět, v němž žijete, je pouze jednou etapou a jeho smysl (účel) je ve věčnosti. Zde je začátek a vaše aktivity (působení), vaše víra a vaše láska, to je to, co vám zítra prorazí cestu k věčnému životu anebo k věčné smrti. Bůh je Láska a Milosrdenství! On vás nechce zavrhnout. To vy, sami za sebe, svým chováním na této Zemi rozhodnete o místu, které vám bude zítra náležet. Očekává vás věčný život anebo věčná smrt, a to rozhodnete vy!
Vzpurná dítka, ještě vše přehodnoťte a ze srdce se navraťte k Bohu! Hle, už není čas, a vy zažíváte poslední zvonění milosrdenství, kterému bude brzo konec. Myslete na to a rozhodněte se hned, abyste zítra nemuseli bědovat! Přijměte co nejdříve Boží milosrdenství, abyste nemuseli poznat váhu Boží spravedlnosti.
Vaše matka, Panna Maria.
Děti mého srdce, dávejte ve známost Má poselství.
(AVE)
http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/english.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama