OČEKÁVEJTE ZMĚNY

14. března 2013 v 0:40 |  ENOCH"BUĎTE VELMI OPATRNÍ A POŽÁDEJTE MÉHO SVATÉHO DUCHA O DAR ROZLIŠOVÁNÍ, PROTOŽE VŠECHNA POSELSTVÍ, KTERÁ POCHÁZEJÍ ODE MNE, BY SE MĚLA TÝKAT MÉHO SLOVA"!

12. března 2013-8:35 hod.

NALÉHAVÁ VÝZVA JEŽÍŠE, DOBRÉHO PASTÝŘE, JEHO STÁDCI

Toto praví Hospodin:
Zůstaňte ve Mně a Já se o vás postarám jako každý Dobrý Pastýř o své stádce. Blíží se dny, ve kterých budete jako Maria Magdalena říkat "Kam jste dali tělo mého Pána?" Moje každodenní bohoslužba bude velmi brzy zastavena, Moje učení a Moje evangelium bude zmanipulováno a již nebude pokrmem pro Mé ovce.
Když začnou změny v Mé Svaté Mši a už nebudou kázání k Mému Evangeliu, když Mé Svaté přijímání bude zaměněno kouskem chleba, když bude změněna modlitba Otčenáš a když už nebude uctíváno jméno Mého Otce, tehdy budete vědět, že začala doba ohavností a že Já už nebudu přebývat ve Svém Svatostánku. Když se tohle stane, utíkejte, stádce Mé, a hledejte ochranu ve zbylých kostelích nebo v Mariánských přístřeších (ochrany), které vám poskytne Má matka, v nichž najdete klid a útěchu!
Říkám to, děti Moje, protože začnete být pronásledováni vyslanci zla, kteří jsou ve službách Mého protivníka a zamaskovali se jako vlci v rouše beránčím. Mějte se na pozoru před sektami, protože ty vás budou pronásledovat; buďte velmi opatrní na ty, kteří jsou placeni Mým protivníkem, když zaklepou na vaše dveře a budou hledat, koho by podvedli - pak budete ztraceni! Po Varování poznáte, kteří jsou těmi vlky.
Stádce Moje, buďte ostražití a opatrní, protože se rozbujeli falešní proroci, kteří mluví Mým jménem a matou Mé stádce. Buďte velmi opatrní a proste Mého Svatého Ducha o dar rozlišování, protože všechna poselství, která pocházejí ode Mne, by se měla týkat Mého Slova. Nezapomeňte, že všechno už bylo napsáno a že Mí praví proroci vám připomínají, co bylo řečeno už Mými starověkými proroky.
Stádce Moje, nebudu vám dávat žádná data, ani vám neslibuju ráj bez očisty. Pokud vám někdo říká, že Mou smrtí na kříži jste již spaseni, nevěřte mu, a pokud vám někdo řekne, že se můžete dopouštět hříchů a hřešit, protože již byly vykoupeny, nevěřte mu. Pamatujte si, co říká Slovo: každý, kdo chce být Mým učedníkem, ať vezme svůj kříž a následuje Mne. Ne každý, kdo mi říká 'Pane, Pane', vejde do Království nebeského; ale ten, kdo činí vůli Mého Otce v nebesích. Mé bolestné utrpení a Má smrt na kříži otevřela dveře nebeského Království, ale každý z vás, kteří do něj chcete vstoupit, musíte napodobit svého Pána a nést svůj kříž. Neboť vpravdě pravím vám, služebník není větší než jeho pán.
Ti, kteří Mě neuznávají jako Syna Božího, se nemohou nazývat dětmi Mého Otce ani nemohou být dědici nebeského Království. Proto vás varuji, děti Mé,
proste Mého Ducha Svatého o dar rozlišování, protože existuje mnoho takových, kteří mluví Mým jménem, ale nepřicházejí ode Mne. Jsou to ti vlci přestrojení za beránky, kteří se snaží klamat Mé stádo, rozdělit je a tak přivodit jeho ztrátu.
Ti, kteří neuctívají nebo nezbožňují Mou matku, se nemohou nazývat ovečkami Mého stádce. Připomínám vám:
Moje matka je mostem, po němž se dostanete ke Mně. Já jsem Cesta k Mému Otci, Pravda a Život.
Zanechávám vám Svůj mír, Svůj pokoj vám dávám. Buďte kajícní, čiňte pokání, protože Boží Království je na dosah ruky.
Váš Pán, Ježíš, Dobrý Pastýř.
Oznamujte Má poselství, ovečky Mého stádce.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sk | 10. května 2016 v 8:29 | Reagovat

Otčenáš - môj príbeh.
Po rokoch snahy o dešifrovanie tejto modlitby sa stalo toto: bolo to začiatkom 90.-ich rokov pri oprave starého auta. Odrazu sa okolo mňa vytvorila akási slávnostná atmosféra v okruhu cca 50 m (príchod nebeského kráľovstva) a všetko zlo bolo vytlačené za túto hranicu. Zo stredu sa ozval príjemný, ale autoritatívny mužský hlas (nebeský otec) a ten mi odhalil skrytú závadu. Počas opravy došlo k stretnutiu ženícha s nevestou (posvätenie mena), ktorá bola kdesi v mojom vnútri. Takto sa počalo z Ducha (otec, obraz) a Vody (panna, podoba) a na Vianoce 1993 narodilo dievčatko. V prvých sekundách roka 2006 bolo deportované na duchovnú planétu Syna človeka. U chlapcov to nastáva hneď po pôrode.
Bez tvrdého sexu niet ani znovuzrodenia Ján 3, 3-5.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama