NOVÉ STVOŘENÍ

7. března 2013 v 14:08 |  ENOCH


TENTO SVĚT, KTERÝ ZNÁTE, SE BRZY PROMĚNÍ V NOVÉ STVOŘENÍ!

3. 3. 2013 - 15:30

NALÉHAVÁ VÝZVA BOHA OTCE LIDSTVU


Moji dědicové, lide Můj, pokoj vám!

Tento svět, který znáte, se brzy promění v nové stvoření. Všechno se změní v jediném okamžiku, nezbude z něj nic. Z Mé vůle a z Mého Božího milosrdenství bude vše obnoveno a vytvořeno znovu. V Mém novém stvoření budete novými lidmi (=stvořeními), budete duchovními bytostmi a budete žít s Bohem a pro Boha. Nebudete stárnout, protože nebudete podléhat času, ale Mé Boží vůli, jež je láskou, životem a plností.
Můj nebeský Jeruzalém je rájem, který jsem zarezervoval pro ty Mé děti, které Mi během očisty zůstanou věrné. V Mém Novém nebi a na Mé Nové zemi bude s vámi Boží sláva. Mé děti budou objevovat duchovní světy, v nichž bude možné všechno. Postačí pouhá myšlenka, aby bylo vše vykonáno. Už nebudete otroky těla, protože duch bude vládnout nad hmotu. Budete duchovními bytostmi v duchovním světě. Můj Svatý Duch bude ve spojení s vámi a se stvořením a (společně) vytvoříte jedinou jsoucnost lásky, radosti a harmonie.
Moje děti, dědicové Mí, tohle všechno vám říkám proto, abyste se ve svých srdcích nad tím zamýšleli a aby vám to zítra posloužilo jako posílení a naděje do těžkých časů, kterými budete procházet. Toto je příslib života, který vám pomůže mít důvěru v Boha a povzbudí vás, abyste se během dnů očisty, které nastávají, udrželi i nadále naživu. Připravte se, děti Mé, protože Mé probuzení svědomí může přijít kdykoliv. Zůstávejte zbožní (=v modlitbě) a ostražití, aby pak, až se dostanete do přítomnosti Boží, vaše lampy svítily a abyste byli ospravedlněni.
Mnohé duše se nebudou moci vrátit do tohoto světa a budou ztraceny, protože se nepřipravily. Mnohé nevydrží přechod do věčnosti. Proto vás, děti Mé, žádám, abyste se duchovně připravily. Drásejte svá srdce, čiňte pokání a už více nehřešte, zbavte se své zatvrzelosti. Přistupujte k této významné události, která změní váš život, vážně a s velkou odpovědností. ´Varování´ vás může přiblížit k Božímu království, ale také od Něj vzdálit. Rozhodněte se ihned, protože čas už není (vaším) časem!
Polnice Mé Boží spravedlnosti zazní opět, aby ohlásily příchod Mého varování a začátek Velkého soužení. Věnujte pozornost znamením nebes, protože vaše oči uvidí duchovní a kosmické úkazy, jaké ještě nikdy předtím neviděly. Dny Božího království se blíží, radujte se a veselte se v Pánu, neboť On přijde, aby spravedlivě vládl nad všemi národy.
Zůstávejte v Mém pokoji, lide Můj, Mí dědicové.

Váš Otec Jahve, Král národů.

Oznamujte Má poselství ve všech končinách Země.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama