NEBRAŃTE SE MÉ MILOSTI

15. března 2013 v 13:28 |  JABEZNebudete podrobeni zkouškám přesahujícím vaše síly


10. 2. 2013

Děti Mého božského Srdce,

Já jsem. Jsem Alfa a Omega. Jsem Všemohoucí Já Jsem. Radujte se ze Mne. Přeji si přebývat ve vás. Otevřete Mi svá srdce. Otevřete Mi svá srdce bez výhrad. Odevzdejte se. Dejte mi svolení působit ve vás. Budu působit zázraky, pokud Mi to dovolíte.
Nebraňte tomu, aby Má milost pronikla do vašeho nitra. Mnozí z vás se ke Mně obrátili zády a chtějí vládnout namísto Mne. Mnozí z vás si myslí, že dokážete naplánovat své životy, že jste způsobilí stanovovat své vlastní cíle sami. To je chyba. Byli jste podvedeni knížetem temnoty. Satan nakazil vaše duše, ovlivňuje váš úsudek a vaše (duševní) schopnosti přizpůsobuje vašim smyslům.
Dítka Má, jen nespoléhejte sami na sebe. Spoléhejte na to, že Já vám poskytnu všechny věci. Úplně se spolehněte na Mne a nepřipusťte, aby se vaše srdce znepokojovalo. Když se začnou odvíjet předpověděné události, musíte spoléhat na to, že o vaše živobytí, o vaše bezpečí a pokoj se postarám . Modlete se.
Modlete se bez přestání. Vložte svou důvěru ve Mě. Vyšlete do bitvy své anděly. Vzývejte své svaté, a oni se pak budou za vás přimlouvat. Musíte využít všechny duchovní zbraně, jež vám byly dány k dispozici. Vezměte růžence a s vírou a nadějí pozvedněte svůj hlas ke Mně. Nezůstávejte lhostejní k Mým pokynům. Udržujte svůj pohled upřený na Mě. Zůstávejte v hluboké pokoře, poslušnosti a lásce.
Nebudete podrobeni zkouškám nad rámec svých sil. To si dobře pamatujte. Moje milosrdenství je nesmírné a neomezeně je dáváno těm, kteří o ně žádají. Buďte naplněni vírou a radujte se, protože vítězství se blíží.
Zanechávám vám Svůj polibek míru. Šalom.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama