MĚJTE DŮVĚRU!

15. března 2013 v 13:24 |  ENOCH


DÍTKA, V KAŽDÉ MODLITBĚ RŮŽENCE ŽÁDEJTE BOHA O VÍTĚZSTVÍ MÉHO NEPOSKVRNĚNÉHO SRDCE

13. března 2013 - 10:15


NALÉHAVÁ VÝZVA MARIE MYSTICKÉ RŮŽE BOŽÍM DĚTEM
Dítka mého srdce, Bůh s vámi.
Dítka, v každé modlitbě růžence žádejte Boha o vítězství mého neposkvrněného srdce. Můj svatý růženec se (nyní) modlete za nového Petrova nástupce jako modlitební řetězec. Připomínám vám, že modlitba má sílu zničit plány království mého protivníka a zastavit běh událostí. Modlete se také růženec k Plameni Lásky, aby vyléčil srdce tohoto nevděčného a hříšného lidstva.
Dítka, můj Otec vás nechce vidět trpět, (ale) Jeho slitování se vzdaluje; nepřipusťte, aby zmizelo. Přijměte je, protože může být pro vás posílením během trvání (doby) Božské spravedlnosti, která co nevidět započne. Volejte své anděly strážné a anděly svých patronů, kteří zůstávají stále po vašem boku a čekají, kdy si uvědomíte jejich přítomnost a podporu při každém vašem počínání (=na všech vašich cestách) a při všech vašich duchovních bitvách.
Dítka, mé srdce je smutné, protože domy mého Otce budou velice záhy znesvěcené a uzavřené, aby se naplnilo všechno, co je napsáno v knize Daniel o opovržení chrámem (Daniel 12, 11). Pečetě Danielovy knihy se začaly otevírat, aby podaly svědectví o naplnění Božího Slova.
Rozkol je blízko. Modlete se, modlete se, modlete se, protože vaše modlitby posílí mé milované věrné, kteří budou bránit Evangelium mého Syna a učení Církve, a to i za cenu svého vlastního života. Dítka, buďte odvážné, nenechte se zastrašit nepřáteli mého Syna. Zůstávejte pevní a věrní ve zkouškách (=utrpení), které na vás dolehnou. Mějte na mysli, že vám se nic nestane, pokud budete mít ve mě důvěru. V oněch dnech já budu vaší ochránkyní a posilou.
Dítka, bude to doba, kdy byste měli zůstat sjednocení se svou Matkou, protože tak dokážete být vítězi ve svém duchovním boji každý den. Nastávající očistu přijměte s láskou, protože bude pro vaše dobro a spásu vašich duší. Když tyto zkoušky na vás dolehnou, nerouhejte se ani se neodvracejte od víry. Všechny je přijměte a obětujte je našemu Otci jako oběť své lásky, a já vás ujišťuji, že vše se bude dít podle Boží vůle. Bez očisty, mé malé děti, nemůžete vstoupit do nového stvoření, pamatujte, že v Nebeském Jeruzalému hřích nemá místo.
Dítka, od vašich modliteb závisí, zda se doba očisty zkrátí nebo prodlouží. A nebojte se, protože zůstanete-li ve spojení se svou Nebeskou Matkou, můj protivník vám nemůže ublížit. Nastanou těžké dny, ale vše bude pro vás snazší, pokud vložíte svou důvěru do NAŠICH DVOU SRDCÍ.
Stále vpřed! Dítka moje, Boží sláva je to, co na vás čeká v novém stvoření! Ať moje mateřská láska zůstává ve vás a světlo Svatého Ducha Božího ať vás vede k branám Nebeského Jeruzaléma.
Vaše Matka Marie Mystická Růže.
Sdělujte má poselství celému lidstvu.

(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama