JINÍ PROROCI

6. března 2013 v 11:42 |  O NÁS

PROSME O DAR ROZLIŠOVÁNÍ

Milí čtenáři, pro ty z vás, kteří čekáte na překlady nových poselství zejména od vizionáře Enocha, případně i těch dalších, byl vytvořen tento nový blog - jakési fórum o tom, že ač jsme bytostně prodchnuti úžasnými poselstvími poslední Boží prorokyně, Marie Božího Milosrdenství, přesto nasloucháme také dalším prorockým hlasům, které současnému lidstvu předávají Boží poselství poněkud jinou formou a intenzitou než MBM.
Náš nebeský Otec totiž během celé známé historie lidstva povolával své proroky, kteří v dané době a na daném místě zcela specifickým způsobem, přiměřeným danému vývojovému stupni, upomínali Boží děti, aby se vzpamatovaly, aby zanechaly hříšné mravy a navrátily se na Boží cesty. Dnes, v době Velkého soužení, která už zjevně a rychle spěje ke svému konci, tomu není jinak. Ze všech koutů světa slyšíme takové prorocké hlasy; ani jeden není stejný jako ten druhý, ale všechny mluví o tomtéž - o nutnosti obrácení, o pokání, o nezbytnosti dodržování Božích přikázání a o důležitosti a významu modliteb všeho druhu.
Stránky budou postupně doplňovány o letošní, už přeložená poselství a dotvářeny podle zájmu čtenářů i přispěvatelů - své překlady resp. články mohou do nich posílat všichni zájemci. Stačí, když do "zprávy autorovi" napíšete adminovi svou představu.

Pro připomínku vkládám také
diskusní příspěvek, který byl zveřejněn na:
http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/zivot-v-duchu-posolstiev/


Milé sestry, milí bratři v Kristu,
ještě několik slov ohledně pravosti či nepravosti toho nebo onoho poselství. Podzimní bouřlivé diskuse (nejen) na tomto fóru se týkaly pravosti poselství MBM, nyní jsou to "ostatní proroci", kteří jsou zpochybňováni…
V několika poselstvích nebes nám je přeci sdělováno, že "na svět byli vysláni četní proroci, každý s jiným posláním"… To znamená, že MBM byl sice dán "dar posledního proroctví", ale není jediná, která byla pověřena předávat lidstvu závažná varování před definitivním zásahem Boží moci do chodu tohoto světa.
Pro všechny sestry a bratry v Kristu, kteří se obávají, že v tom množství prorockých slov se jim "ztratí" Pravda, doporučuji opětovné přečtení Janova Zjevení, popřípadě knihy Daniel, a znovu připomínám slova apoštola Pavla: "Všechno zkoumejte, dobrého se držte" (1 Tes. 21). Také přeci platí ono léty a zkušenostmi ověřené "opakování je matkou moudrosti", a tak jestliže slova, která slyšíme či čteme v proroctvích od MBM, se v obměněné formě opakují také v poselstvích, která nám jako velice naléhavá napomenutí, připomínky a rady našeho (dosud tolik trpělivého!) nebeského Otce předávají jiní proroci, určitě si - zvláště v této době Velkého soužení - lépe uvědomíme jejich nesmírnou důležitost a konečně je začneme brát vážně. Copak nemáme my sami zkušenost s "házením hrachu na zeď" u našich vlastních dětí, nejen u těch nejmenších, ale
hlavně u těch dospělejších? Jak dlouho jsme my ochotni tolerovat neposlušnost či vzpurnost svých dětí…?
Pro posílení víry a naděje prosme v modlitbách také o DAR ROZLIŠOVÁNÍ (např.modlitba kampaně č.74 aj.).
Rovněž doporučuji podívat se na originální stránku Warning
http://www.thewarningsecondcoming.com/
kde je na úvod každého video-poselství MBM vložen text modlitby, kterou se máme modlit k Ježíši před každým čtením nebo shlédnutím poselství:

"Ježíši, obestři mne svou drahocennou Krví a naplň mne Duchem Svatým, abych dokázal/la rozpoznat, zda tato slova pocházejí od Tebe. Dej mi pokoru ducha. Laskavě přijmi tuto moji prosbu a otevři mé srdce Pravdě."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vratik | 8. března 2013 v 20:19 | Reagovat

Děkuji ti za tento blog,přesně po něčem takovém jsem toužil,když se už nesmí uveřejňovat jiní proroci v souvislosti s  
MBM.Věřím poselstvím MBM, ale nelíbilo se mi,že bych měl být ochucen o další proroky dnešních časů.
Ať ti Bůh žehná ve tvé práci s překlady a somozřejmě i v životě.

2 getsemane | 24. dubna 2013 v 21:16 | Reagovat

M?ilý bratře, sice opožděně, ale přeci Ti děkuji za slova uznání. Vědět, že tato práce není marná, je docela povzbuzující... :-)))

3 marie | 29. října 2013 v 9:38 | Reagovat

moc děkuji za tyto stránky jen mi moc chybí aktualizace čas přece jen poročil a nová proroctví nelze nikde nalézt marie

4 marie | 29. října 2013 v 9:38 | Reagovat

moc děkuji za tyto stránky jen mi moc chybí aktualizace čas přece jen poročil a nová proroctví nelze nikde nalézt marie

5 marie | 29. října 2013 v 9:38 | Reagovat

moc děkuji za tyto stránky jen mi moc chybí aktualizace čas přece jen poročil a nová proroctví nelze nikde nalézt marie

6 Admin | 29. října 2013 v 13:50 | Reagovat

[3]:
Milá Marie, pokračování překladů do září 2013 najdeš na stránce
http://getsemane1.blogspot.cz/2013_08_01_archive.html

7 MaikelH | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:32 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama