CHEMTRAILS

6. března 2013 v 11:23 |  JOHN LEARY


Úterý, 8. 1. 2013

Ježíš řekl:
"Lidé Moji, dnes ráno jste viděli, jak byla celá obloha pokrytá kondenzačními pásy po chemtrails, a do toho se ještě blýskalo, což bylo způsobeno zařízením HAARP. Oba tyto jevy jsou tajnými operacemi, které spustila (a řídí) vaše vláda s cílem vyvolat nemoci, bouře a dokonce smrt a chaos, který by zavdal příčinu pro vyhlášení výjimečného stavu. Mikrovlnné paprsky působí ve spojení s částečkami chemtrails a vytvářejí nabité elektrické pole sloužící kontrole některých prostředků sdělovací techniky a jiných tajných projektů.
Pro vaše občany jsou chemtraily na obloze zcela evidentní, ale jen velice málo lidí si stěžuje na všechen ten oxid hlinitý, na ionty baria, polymerní vlákna a viry, které v tunách dennodenně rozprašují vojenská i obchodní letadla. Vaši lidé mají stále chřipkové příznaky a půda se díky těmto postřikům stává stále více zásaditou. Kdyby si vaši občané uvědomili, jak nemalé účinky mají tyto postřiky na zdraví, stěžovali by si více. Mnoho vašich problémů s pamětí i poruchy imunitního systému jsou způsobeny právě tímto rozprašováním.
Lidé musí být poučováni o těchto příznacích prostřednictvím článků na internetu, protože z vašich cenzurovaných médií se o tom nedozvědí. A až ti zlí začnou v chemtrailech šířit pandemické viry na zabíjení lidi, (Já) budu varovat Své věrné, aby se odebrali do Mých útočišť (azylových středisek), v nichž budete léčeni pohledem na Můj zářící kříž."
Ježíš řekl: "Lide Můj, cílem lidí jednotného (globálního) světa je tajně sledovat lidi, aby byli informováni o záležitostech každého jednotlivce a o jejich každodenních aktivitách. To je ten důvod, proč máte mikročipy v řidičských průkazech, pasech a dokonce i v mobilních telefonech. Máte čipy v autě, v průkazkách "Easy" (na přechodech) i v přijímačích satelitní TV. Nejen, že se dozví o tom, kde se nacházíte, ale také odposlouchávají vaše telefonáty, e-maily, a díky přijímači kabelové televize dokonce i ve vašem obývacím pokoji. Tím, že znají vaše věrovyznání a politickou orientaci, mohou tito (svobodo)zednáři zjistit, zda jste jejich novému světovému řádu nakloněni příznivě nebo jste proti. Křesťané a vlastenci jsou na seznamech lidí, kteří mají být zlikvidováni, ještě než bude vyhlášeno stanné právo. Nemějte strach, protože Já budu varovat lidi, až bude čas odebrat se do Mých útočišť, kde budou ochráněni před zlými, kteří je chtějí usmrtit. Když přijdou do Mých útočišť, Mí andělé rozprostřou nad nimi neviditelný štít. Berte na vědomí tato nebezpečí, ale důvěřujte v Mou ochranu."
(ave)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama