BYLI JSTE POUČOVÁNI...

25. března 2013 v 22:52 |  JABEZ
Úterý, 12 březen 2013


ZASLUHUJETE MNOHO TRESTŮDěti, stvořené pro Mou slávu,
žehnám vám. Jsem, Který Jsem. Jsem Král Milosrdenství. Jsem Alfa i Omega. Poklekněte přede Mnou v adoraci. Mluvte k Mému srdci. Tak moc vás toužím slyšet. Čekám na vás denno denně. Mnozí z vás dokonce zapomněli na Mou existenci. Jiní Mne zase odmítají přijmout a vedou své životy v hříchu. Ó, dítka Má, dnes vás vybízím, abyste se Mnou strávili trochuvíce času. Odložte stranou své světské záležitosti. Zrušte ony kratochvíle, které nás od sebe oddělují.
Udělejte si nyní čas pro nás. Naše spojení musí být posíleno. Beze Mne nebudete moci triumfovat nad satanem a jeho přisluhovači. Modlete se. Modlete se, děti Mé. Už nepodřimujte. Probuďte se. Mnozí z vás právě teď upadli do takové velké strnulosti. Mnozí z vás se stali lhostejnými vůči Mým varováním. Nebojíte se Mého hněvu. O Milovaní, kdybyste věděli, co jsem plánoval, třásli byste se přede Mnou. Je nezbytná velká očista, protože lidé se obrátili od všeho, co je svaté, od všeho, co je čisté, od všeho, co je pravdivé.
Milovaní, podívejte se na své životy. Zjistěte, jaké jsou vaše nedostatky. Proveďte všechny potřebné změny, nebo jinak budete muset přijmout veškeré následky, které na vás dolehnou. Nemůžete říci, že jste byli ponecháni bez poučení. Už tak dlouhou dobu k vám mluvím prostřednictvím Mých proroků. Byl jsem milosrdný a dal jsem vám také k dispozici anděly, jež stojí po vašem boku a usnadňují vám pobývat ve svatosti. Přesto Mé cesty odmítáte, porušujete Má přikázání, a ještě stále očekáváte, že vám budu projevovat slitování.
Milovaní, zasloužíte si mnoho trestů*. Můj hněv sestoupí na Zemi a mnoho duší bude hozeno do pekelného ohně. Já jsem ztělesněné Milosrdenství,ale také držím v ruce žezlo spravedlnosti. Moje spravedlnost se bude manifestovat celému lidstvu. Netropte si ze Mne žerty. Už nebudu déle tolerovat vašineposlušnost. Změňte své životy, anebo se připravte na to, že na vás dopadne Můj trest, děti Mé. Nezkoušejte Mě.
Těm, kteří Mne milují a ctí Mě, budu ve Svém Majestátu vládnout na celou věčnost.
Přemítejte o tomto poučení.
Zanechávám vám Svůj polibek míru. Shalom

*velkou nápravu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jonlys | Web | 20. července 2017 v 20:25 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone7. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama