BOŽÍ SPRAVEDLNOST

26. března 2013 v 12:53 |  JOHN LEARY

http://www.johnleary.com/


Středa, 13. března 2013


Bůh Otec řekl:

"Zde Jsem Já, Který Jsem, abych těm, kteří si myslí, že jsem přísný Otec, podal Evangelium ze Svého hlediska.
Do Izraele jsem poslal už mnoho proroků a vůdců, aby jej vedli na správnou cestu, ale oni odmítli poslouchat, a mnohé z proroků zabili. Neodsoudil jsem jednotlivce, ale tento národ jako celek musel zakusit jistý trest, protože Izrael neustále upadal proti Mně do modloslužebnictví.
Já jsem Láska a Milosrdenství stejně jako Můj Syn, Ježíš, a z lásky jsem udělal mnoho věcí pro záchranu duší Mého národa. Vrcholným projevem (a největším činem) Mé Lásky je, že jsem poslal Svého Jednorozeného Syna, aby Svou obětí na kříži zachránil obyvatele Země z jejich hříchů.
Můj Syn i Já varujeme vaše lidi dokonce i ve vaší dnešní zlé společnosti, aby činili pokání a zastavili provádění potratů. Naše Spravedlnost bude opět přivolána, aby ztrestala vaše hříchy. Zlo sice bude mít na krátký čas svou dobu, ale pak ti zlí, když tváří v tvář uvidí svou trestající kometu, budou uvrženi do pekla. Mí věrní budou ochráněni, ale za vaše hříchy a pro vaši neochotu činit za ně pokání přichází krutý trest.
Milujeme lidi, ale ti zlí poznají Naši Spravedlnost. "


ATENTÁTY
Ježíš řekl:
"Lidé Moji, tato scéna ukazuje pohřební průvod hlavy státu, státníka, který zemřel při nehodě nebo následkem aktu násilí. Viděli jste už několik mimořádných násilných událostí (atentátů), kdy se střílelo na různé vůdce, a dokonce i na papeže Jana Pavla II.
Vzhledem k množství nedávných případů střelby je docela možné, že nějakému úkladnému vrahu byl do těla vložen čip, aby takové vražedné činy provedl. Když se Antikrist dostane k moci, bude se muset vypořádat dokonce i se současnými světovými vůdci, aby si na jejich pozice mohl dosadit své vlastní lidi.
Když představitelé státu složí své funkce, občané obvykle chodí k volbám, aby za ně zvolili náhradu. Docílit spravedlivé volby se v mnoha zemích stává problémem. Modlete se za své vůdce, aby byli chránění před případným teroristickým útokem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama