BOŽÍ HNĚV

6. března 2013 v 16:00 |  JABEZ

http://jabezinaction.blogspot.cz/


PŘED MÝM HNĚVEM SE NEBUDETE MOCI UKRÝT
Pátek, 8. 2. 2013

Dítka Má,
nyní bych vám rád dal (Své) pokyny. Jsem Všemohoucí Já Jsem. (Já) Jsem Alfa a Omega, počátek i konec všech věcí. Já Jsem. Radujte se. Stojím před vámi. Otevřete Mi svá srdce. Odevzdejte se Mi. Dejte Mi svolení přetvořit vaše vlastní životy. Mám s vámi jistý záměr.
Bouříte se proti Mně a odmítáte se sklonit před Mým Majestátem. Dopřáváte si každé potěšení a rozkoše se vám stávají nezbytností, což je proti Mému řádu. Milovaní, vždyť vy jste nebyli stvořeni proto, abyste si jen užívali věci tohoto světa. Mnohé z těchto věcí vám byly dány k dispozici po pádu Adama, aby splnily jistý účel.
Ničíte Mé stvoření, vytváříte nové živočišné druhy a Mou dokonalou tvorbu pozměňujete podle sebe. Manipulujete s geny, klonujete zvířata a děláte experimenty s plody potracených* dětí. Vytvořili jste celý průmyslový komplex ohavností**. Jak se opovažujete chovat se jako bohové! Ze všech svých provinění se Mi budete zodpovídat! Čiňte pokání! Už nebudu déle tolerovat vaše ničemnosti. Můj hněv dopadne na obyvatele Země s takovou silou, že miliony z vás poznají, jak velice Jsem pohoršen. Můj hněv očistí mnohé části vaší planety a zbaví vás všech těch věcí, které vás ode Mne odcizují. Nezbude vám nic. Poslechněte Mě, milovaní. Odvrátím se od vás, dokud nepochopíte, že Mě máte uposlechnout. Způsobím, že Země se bude otřásat v samotných základech, dokud nepokleknete před Mým Majestátem.
Netropte si ze Mne žerty. Před Mým hněvem se nebudete moci ukrýt, děti Mé. To si dobře zapamatujte.
Zanechávám vám Svůj polibek míru. Shalom

* tj. …, jejichž životy jste zmařili v lůnech matek
** tj. …, které se tak staly vaší soustavnou činností.
(AVE)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama